Wnętrze dla młodej damy

Nastoletnie dziewczęta z dużym zaangażowaniem interesują się modą, sztuką często także designem. Dlatego warto by wnętrze pokoju młodej damy odzwierciedlało jej charakter i upodobania. Dostrzegając potrzeby dorastających nastolatek Baggi Design postanowiło stworzyć najnowszą kolekcję White Flower.

Pokój nastolatki przestaje być już tylko miejscem do spania czy nauki. To jedna z wielu płaszczyzn, w której dziewczyna może wyrażać siebie, spotkać się ze znajomymi czy realizować twórczo. Era pluszaków na łóżku i plakatów z czarodziejkami nad biurkiem już dawno minęła. Teraz pokój stał się przestrzenią, którą dorastająca kobietka pragnie urządzić po swojemu oraz według najnowszych trendów. Dobiera oświetlenie, zasłony, wybiera kolor ścian czy nową pościel. Dzięki dużej gamie oferowanych produktów do urządzania wnętrz może stworzyć pokój, który będzie współgrał z jej zainteresowaniami. Meble są świetną bazą w kreowaniu oryginalnego wnętrza. Rynek jednak nie daje wielu możliwości nastolatkom, wybór ogranicza się do mebelków dla najmłodszych dzieci lub kolekcji skierowanych do dojrzałych użytkowników.

Marka Baggi Design chcąc wypełnić tę niszę stworzyła najnowszą kolekcję "White Flower" dedykowaną nastoletnim damom. Ten nowoczesny system mebli doskonale oddaje lekki, dziewczęcy charakter. Za sprawą jasnofioletowych frontów przełamanych stylizowanym grawerem kwiatu lilii oraz bieli korpusów całość nadaje wnętrzu delikatny, a zarazem modny styl. Z pewnością niejedna nastolatka i jej mama zachwyci się tą kolekcją, stworzoną z myślą o wszystkich kobietach i tych małych i tych dużych. Obok ciekawego i nowatorskiego designu meble spełniają swoją rolę w organizowaniu jakże ciekawego, ale zarazem często chaotycznego dziewczęcego świata. Szeroki wybór poszczególnych elementów pozwala dobrać meble tak, by każda bluzka czy szminka znalazły swoje miejsce.

Młode dziewczęta potrzebują własnej przestrzeni, wnętrza, które odda ich zainteresowania, hobby, a zarazem będzie modne, jak i oryginalne. Obok podążania za trendami dziewczęcy pokój powinien być również funkcjonalny. Nie jest łatwo znaleźć rozwiązania, które spełnią wszystkie te kryteria i zaspokoją dorastające gusta. Z myślą o wszystkich nastolatkach poszukujących własnego stylu powstała kolekcja mebli "White Flower".