Zespół Cztery Kąty

Adrianna Olejnik – kierowniczka zespołu Cztery Kąty

Adrianna OlejnikAdrianna Olejnik Archiwum prywatne Adrianna Olejnik

Z wykształcenia polonistka oraz absolwentka studiów podyplomowych na VIAMODZIE, szkole wyższej mody i designu. Uwielbia oglądać zachody słońca, a w jej torebce zawsze znajduje się notes, na kartach którego zapisuje pomysły i inspiracje. W pomieszczeniach kocha eklektyczny styl, bo tak samo w aranżacji wnętrz, jak i w życiu nie lubi narzuconych granic i sztywnych ram. Kolekcjonuje meble vintage, którymi dekoruje swoje mieszkanie w przedwojennej kamienicy, starając się połączyć nowoczesność z klimatem minionym lat. Dobra książka, psychologiczny film i oczyszczający umysł bieg po parku to jej sposoby na złapanie oddechu w codziennym wirze pracy.

Magda Polak – autorka treści e-commerce

Magda PolakMagda Polak Archiwum prywatne

Architektka i projektantka, kocha kolory i naturalne materiały. Zafascynowana architekturą i możliwościami, jakie daje nam współczesna nauka i inżynieria. Mimo to, w jej sercu to meblarstwo zajmuje szczególne miejsce. Uwielbia projektować i wykonywać własnoręcznie oryginalne meble i dodatki. Prowadzi własny warsztat stolarski, gdzie ucieka po pracy, by realizować swoje kolejne projekty meblarskie. Uwielbia proste, ale jednocześnie nietypowe rozwiązania w aranżacji wnętrz oraz ciekawe dodatki, które nadają pomieszczeniom niepowtarzalnego charakteru. Na co dzień stara się żyć według założeń ajurwedy, dba o swoje zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Ćwiczy aerial jogę i jest weganką, co pozwala jej zachować harmonię między ciałem, a umysłem. Jej ulubiony styl we wnętrzach? To wyjątkowo trudne pytanie. Kocha art deco, boho oraz nowoczesny vintage.

Agnieszka Hasiec – autorka treści e-commerce

Agnieszka HasiecAgnieszka Hasiec Fot. archiwum prywatne

Jak sama mówi, kocha piękne rzeczy. Szuka ich zarówno we wnętrzach, jak i we wszystkim, co ją otacza. Stara się celebrować te małe, codzienne chwile, bo przecież przeważnie z nich składa się życie. Nie wyobraża sobie początku dnia bez kawy, obowiązkowo z mlekiem. Studia na kierunku architektury wnętrz nauczyły ją wrażliwości i głębszego patrzenia na otaczający świat. Wnętrza to jej największa pasja. Z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą w artykułach, które publikuje na portalu Cztery Kąty, a nierzadko podczas pisania sama dowiaduje się nowych rzeczy. I to uwielbia w swojej pracy! Na pytanie o ulubiony styl we wnętrzach odpowiada: "przytulny minimalizm z charakterem, ale to już temat na dłuższą rozmowę".

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.