[Supermocje] Świąteczne prezenty w promocyjnych cenach! Top sprzęty elektroniczne dla najbliższych - kup już teraz i zaoszczędź

Końcówka listopada do najlepszy moment na świąteczne zakupy! Szczególnie, jeśli planujesz zakup sprzętów elektronicznych dla najbliższych na bożonarodzeniowy prezent!

Świąteczne prezenty w promocyjnych cenach: roboty kuchenne

Święta Bożego Narodzenia już za miesiąc! Może już dekorujesz swój dom, albo zapraszasz rodzinę na wspólną celebrację? Teraz jest również idealny moment na zakup najlepszych prezentów! Dlaczego? Bo ich ceny są wyjątkowo niskie! Media Expert zachwyciło nas ogromnymi promocjami z okazji Black Friday, dlatego postanowiliśmy zrobić przegląd tych produktów, które świetnie sprawdzą się jako wymarzony prezent pod choinkę. Zaczniemy od sprzętów, o których marzy niejeden fan gotowania, czyli od robotów kuchennych. Zakup dobrego modelu wiążę się często z niemałym wydatkiem, ale nie tym razem! Ceny poszły w dół, więc nie ma co zwlekać z zakupami.

media expertmedia expert fot. media expert

Świąteczne prezenty w promocyjnych cenach: suszarko-lokówki

Jeśli wśród twoich bliskich są osoby, które uwielbiają szaleć z fryzurami, albo po prostu są fanami urody, a w wolnych chwilach lubią zadbać o swoje włosy, to trafiłeś we właściwe miejsce. W naszym przeglądzie znalazły się suszarko-lokówki, o których marzy niejedna osoba! Gwarantujemy ci, że taki prezent będzie spełnieniem marzeń! Szczególnie zwróć uwagę na suszarko-lokówkę marki REVLON. To wydajne połączenie suszarki ze szczotką, czyli urządzenie 2w1 do zwiększania objętości włosów. Za pomocą tego urządzenia można wysuszyć włosy, a zarazem zwiększyć ich objętość - szczotka o owalnym kształcie nada włosom objętość oraz wyczaruje lekkie loki na końcówkach. Technologia jonowa zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów, a jonizacja sprawi, że łuski domkną się, dzięki czemu włosy będą bardziej gładkie, miękkie i lśniące. 

media expertmedia expert fot. media expert

Świąteczne prezenty w promocyjnych cenach: odkurzacze

Teraz coś dla perfekcyjnej pani/pana domu! Sprzęt ułatwiający sprzątanie zawsze się przydaje, szczególnie taki, który może nas w pełni wyręczyć w niektórych obowiązkach. Mowa tutaj o robotach sprzątających, które są prawdziwym hitem! Zwróć uwagę na model odkurzająco-mopujący Roomba Combo® j7. Utrzymuje czystość w domu dzięki 4-stopniowemu systemowi sprzątania. Łączy szczotkę boczną do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach z 2 gumowymi szczotkami głównymi do wszystkich powierzchni, 10x większą mocą ssącą oraz jedynym w swoim rodzaju modułem mopującym. Rozumie więcej poleceń głosowych niż jakikolwiek inny robot sprzątający. Sparuj go z urządzeniami obsługującymi Alexę, Siri lub Asystenta Google i za pomocą komend głosowych skieruj go do sprzątania określonego obszaru w domu. Twoi bliscy będą nim zachwyceni!

media expertmedia expert fot. media expert

Więcej o:
Copyright © Agora SA