[Supermocje] Sprytne sprzęty kuchenne w doskonałych cenach, m.in. maszynki do pierogów, sushi, lodów tajskich, czy opiekacze do orzeszków

Przygotowywanie posiłków wydaje ci się żmudne, czasochłonne i wiąże się z wielkim bałaganem? Warto zaopatrzyć się w sprytne sprzęty do kuchni, które ułatwią i usprawnią gotowanie. Mamy prawdziwe HITY w supercenach!

Sprzęty, które pomogą ci wyczarować pyszne dania w mgnieniu oka

Niezależnie od stopnia zaawansowania twoich kulinarnych umiejętności, solidnie urządzona i wyposażona kuchnia to podstawa każdego domu. Na pewno niejednokrotnie spotkałeś się ze stwierdzeniem, że kuchnia to "serce domu" lub "przez żołądek do serca". Postanowiliśmy poszukać sprzętów kuchennych, które ułatwią przygotowywanie posiłków każdego dnia. Z ich pomocą gotowanie stanie się przyjemnością!

Maszynka do lepienia pierogów sprawi, że zajęcie to przestanie być pracochłonną i żmudną czynnością! A z piecem, który nagrzewa się do ponad 400 stopni, pyszną włoską pizzę możesz upiec w kilka minut!

Sprzęty kuchenneSprzęty kuchenne fot. Erli

Z tymi zestawami łatwo i szybko zrobisz sushi w domu!

Teraz możesz łatwo i szybko przygotować smaczne sushi w domu. Smaczne, domowe sushi to misja wcale nie taka niemożliwa. Przeciwnie, jego przyrządzenie jest całkiem proste. Wystarczy uzbroić się w kilka akcesoriów oraz dużą dozę cierpliwości. Trochę praktyki i samodzielnie przygotowany japoński przysmak będzie lepszy niż ten z ulubionej restauracji w mieście. Sushi to doskonały pomysł na romantyczny wieczór albo po prostu na spotkanie ze znajomymi lub rodziną. To także świetny pomysł na prezent nie tylko dla wielbicieli kuchni azjatyckiej.

Zestawy do sushiZestawy do sushi fot. Erli

Sprzęty kuchenne, z którymi przygotujesz pyszne słodkości

Maszynki do waty cukrowej

Wata cukrowa na co dzień? To możliwe! Kompaktowa maszyna do waty cukrowej idealnie nadaje się do użytku domowego i sprawianiu frajdy dzieciom. Urozmaici wspólne chwile spędzane w rodzinnym gronie, sprawdzi się podczas przyjęć urodzinowych, imprez plenerowych itp. Urządzenie to doskonały pomysł na prezent. 

Maszyny do lodów tajskich

Moda na lody tajskie przywędrowała do nas z Azji Południowo-Wschodniej i zdobyła dużą popularność. Jedną z ich zalet jest fakt, że lody te są robione na naszych oczach, wiemy więc z jakich powstają składników. Dzięki maszynie do lodów nie musisz wydawać fortuny na komercyjną płytę do ich wyrobu, teraz możesz zrobić pyszne lody we własnym domu! Maszyna do lodów tajskich jest bardzo prosta w obsłudze. To znakomity sposób na zdrowy i tani deser.

Opiekacze do orzeszków 

Opiekacze do orzeszków to urządzenia do przygotowywania  małych, kulistych ciasteczek z masy orzechowej. Wizualnie urządzenie z zewnątrz przypomina gofrownicę, ale ma specjalne wgłębienia w formie płyty podstawowej, w której umieszcza się porcję masy. W trakcie pracy urządzenia, płyta grzewcza nagrzewa się, piecze orzeszki i nadaje im charakterystyczny kształt.

Oprócz opiekaczy dostępne są także formy do orzeszków. Wykonane są ze specjalnego stopu metali, który szybko się nagrzewa i długo trzyma ciepło. Przywołaj wspomnienia z dzieciństwa i ciesz się wraz z bliskimi pysznym deserem!

Sprzęty kuchenneSprzęty kuchenne fot. erli

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.