Polski projekt: REALISTICstyle meble z samochodów

Meble z samochodów? Tak! REALISTICstyle to wyjątkowy projekt dla każdego fana motoryzacji i nie tylko. Pierwsza kolekcja mebli powstała z legendarnego "Malucha".

O tym, że polscy projektanci są fanami motoryzacji przekonaliśmy się już nie raz. Na rynku pojawiła się kolejna marka, dla której największą inspiracją są samochody. Firma REALISTICstyle przekształca samochody w meble. Nie są to jednak byle jakie meble, z byle jakiego auta. Firma postawiła na najbardziej polski ze wszystkich samochodów - wybrała "Malucha".

Marka oferuje nam cały komplet mebli do salonu, na który składa się: barek, kanapa, fotel i ława. Zestaw jest bardzo wyrazisty, dlatego najlepiej sprawdzi się w minimalistycznym wnętrzu, w którym będzie mógł być jego największą ozdobą.

Założyciele REALISTICstyle podkreślają, że: "produkty powstają z oryginalnych elementów blacharskich, opartych na stalowej ramie i lakierowanych najwyższej jakości lakierami samochodowymi". Co więcej, cała galanteria samochodowa jest oryginalna. Meble składane są ręcznie w długotrwałym procesie, ponieważ marce zależy na najwyższej jakości.

Firma nie poprzestaje jednak na "Maluchu". We wrześniu rozpoczyna współpracę z "Porsche", więc fani luksusowych aut także znajdą coś dla siebie. Założeniem firmy jest realizacja indywidualnych projektów na zamówienie i czeka na pomysłowych klientów.

Nie da się ukryć, że REALISTICstyle tworzy meble dla ludzi odważnych, żądnych niebanalnego designu. Właściciele marki sami podkreślają, że budują meble dla ludzi tak samo zakręconych jak oni. A fani kultowego Fiata 126p mogą w końcu docenić jego niewielki wymiary, przynajmniej bez problemu mieści się w domu.

Niezwykłe biuro, jedyne takie w Polsce - The Brain Embassy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.