zapach

 • Dyfuzor zapachowy z patyczkami - nie tylko pięknie pachnie, ale też wygląda

  Dyfuzor zapachowy z patyczkami - nie tylko pięknie pachnie, ale też wygląda

  Ludzkie zmysły są bardzo wyostrzone. Smaki i zapachy ogrywają w naszym życiu ogromnie istotną rolę. Dom to nie tylko meble i dodatki. Warto zadbać o piękny zapach, który będzie unosił się w mieszkaniu, przywoływał miłe skojarzenia i był elementem rozpoznawalności. Dobrym wyborem jest dyfuzor zapachowy z patyczkami, który zagwarantuje piękny zapach w domu, ale będzie też świetną dekoracją. Podpowiadamy, jak działa dyfuzor zapachowy i jak go używać.

 • Świece zapachowe - kuszą zapachem i wyglądem. Jakie najlepiej wybrać?

  Świece zapachowe - kuszą zapachem i wyglądem. Jakie najlepiej wybrać?

  Kuszą pięknym, designerskim opakowaniem, obłędnym zapachem, nadają wnętrzu klimat i stanowią jego świetną dekorację. Mowa o świecach zapachowych, które nie tylko zmieniają zapach powietrza, ale i świetnie się prezentują. Jakie świece sprawdzą się w sypialni? Jaki aromat świec zapachowych będzie najlepszy? Podpowiadamy!

 • Filtr węglowy - jakie są jego zalety?

  Filtr węglowy - jakie są jego zalety?

  Obecny w okapach filtr węglowy pozwala sprawnie pozbyć się niechcianych zapachów z kuchni. Jest niezbędny w każdym pomieszczeniu, w którym odbywa się przygotowywanie posiłków. Filtr węglowy przede wszystkim uwalnia powietrze z tłuszczu, chroniąc występujące w kuchni meble i sprzęty przed osiadaniem zanieczyszczeń.

 • Dzięki temu urządzeniu poczujesz zapach wakacji bez wychodzenia z domu

  Dzięki temu urządzeniu poczujesz zapach wakacji bez wychodzenia z domu

  Zdjęcia, pocztówki czy drobne pamiątki - te wszystkie rzeczy przypominają nam o miejscach, w których odpoczywaliśmy na wakacjach. A co powiecie na ucieczkę w wakacyjne klimaty, bez wychodzenia z domu?

 • Wnętrza: 18 sposobów na miły zapach w domu

  Wnętrza: 18 sposobów na miły zapach w domu

  Chcesz, żeby w twoim domu przyjemnie pachniało? Sposób jest wiele: od potpourri i kadzidełek, przez świeczki i saszetki zapachowe, po specjalne dyfuzory (również elektryczne). Wybór należy do ciebie.

Więcej o:

zapach