Najtańsze kanapy z polskich sklepów

Kanapa to jeden z ważniejszych mebli w domu, najbardziej "zapracowany" w całym mieszkaniu! Stara, poczciwa kanapa służy do wypoczynku i do spania. Jak ją wybierać? Gdzie kupić najtańszą kanapę?

Kanapa to bardzo praktyczny mebel, główny element większości salonów i pokojów dziennych. W małych mieszkaniach często jest też miejscem do spania. Dlatego dobra kanapa powinna się łatwo i szybko rozkładać. We współczesnych modelach albo wysuwa się siedzisko do przodu i opuszcza oparcie, albo wyciąga ukryty pod siedziskiem stelaż.  

Najtańsze są sofy dwuosobowe lub trzyosobowe. Większe oraz kanapy narożne to już wyższy wydatek. Cena kanapy zależy od jej konstrukcji, wypełnienia siedziska (najtańsza, ale i najmniej trwała jest gąbka), a także materiału, z jakiego uszyte jest pokrycie. Gdy w domu masz zwierzęta, wybierz kanapę ze zdejmowanym pokryciem, które bez trudu upierzesz w pralce. Nowoczesne kanapy mają proste bryły, ale możesz też kupić meble o miękkie, zaokrąglone kształtach i z ozdobnymi podłokietnikami.

Oto najtańsze, dobrej jakości kanapy, które znaleźliśmy w polskich sklepach. Oczywiście są i modele jeszcze tańsze, ale wówczas jakość mebla może nie być słabsza. A pamiętaj, że kanapa "pracuje" cały dzień - gdy tylko na niej przysiadasz oglądając telewizję, kładziesz się z gazetą i gdy śpisz w nocy. Dobrze wybrana będzie Ci długo służyć!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.