Zimowa kolekcja IKEA. Wybraliśmy najciekawsze nowości

Zimowa kolekcja IKEA pełna jest tekstyliów, ozdób choinkowych, lamp oraz przyborów do pieczenia i gotowania. Zobaczcie, co ciekawego wypatrzyliśmy!

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Widać to również i w sklepach, których półki zapełniają się dekoracjami, które mają wprowadzić do naszych domów świąteczny, wyjątkowy nastrój. Tegoroczna propozycja IKEA na zimową porę to szeroka gama produktów, które nie tylko pozwolą się zrelaksować podczas przedświątecznej gorączki, ale i zadbają o konkretne potrzeby.

Seria VINTER 2018

Od listopada w sklepach IKEA można znaleźć serię VINTER. Pojawiły się w niej tekstylia, oświetlenie, ozdoby choinkowe, przybory do pieczenia i gotowania,
oraz akcesoria do pakowania prezentów. W zimowej serii znajdziemy także talerze, serwetki, sztućce i szklanki w najróżniejszych kształtach, które zapewnią odświętną oprawę stołu. Ciekawostką jest... misa do chłodzenia szampana. Przyda się zwłaszcza podczas nadchodzących karnawałowych wieczorów.

Zimowa kolekcja IKEAZimowa kolekcja IKEA Fot. IKEA

Oświetlenie to podstawa

W IKEA pojawi się oświetlenie w różnych kolorach i wzorach, a także w oryginalnych kształtach: serc, aniołków, zwierząt czy gwiazd. Ciekawą propozycją są łańcuchy LED oraz tak charakterystyczne dla krajów północy papierowe gwiazdy.

Wybraliśmy kilkanaście produktów z zimowej kolekcji IKEA, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę!

Więcej o:
Copyright © Agora SA