Bezpieczna, wydajna, trwała i efektowna farba do wnętrz

Do aranżacji rodzinnych wnętrz, warto wybrać produkty zapewniające nie tylko piękno i funkcjonalność, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Farba Dulux Family Zone jest produkowana bez dodatku rozpuszczalników i odznacza się minimalnym poziomem zapachu oraz emisji lotnych związków organicznych.

Urządzanie wnętrz, w których przebywają dzieci, to jeden z bardziej ekscytujących momentów dla rodziców. Tyle jest przecież do zrobienia - wybór mebli, dekoracji, kolorów ścian - wszystko po to, by stworzyć dziecku ładne i ciekawe otoczenie. Warto pamiętać, że oprócz piękna, nasze rodzinne wnętrza powinny przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo. Elementem, na który należy zwrócić szczególną uwagę jest farba, którą pomalujemy ściany. Powinna być wyprodukowana bez rozpuszczalników, o minimalnym poziomie zapachu i emisji lotnych związków organicznych, a przy tym być wydajna, odporna na zmywanie i dobrze pokrywać malowaną ścianę.

Nowa farba Dulux Family Zone została opracowana specjalnie do aranżacji przestrzeni, dla osób troszczących się o komfort i bezpieczeństwo swojej rodziny. Paletę kolorystyczną, opracowaną przy współpracy z architektami wnętrz, można zastosować w pokojach dla dzieci, jak i w pomieszczeniach dziennych, dzięki temu, że znajdziemy w niej zarówno intensywne róże, błękity, pomarańcze, żółcie i zielenie - idealne do pokoi dziecięcych, jak i barwy stonowane, które świetnie sprawdzą się w salonach i sypialniach osób dorosłych. Jednak produkty tej serii to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa najbliższych i ochrona środowiska naturalnego . Unikatowa receptura bez dodatku rozpuszczalników odznacza się minimalnym poziomem zapachu i emisji lotnych związków organicznych. Jednocześnie, co bardzo istotne z uwagi na funkcjonalność, bardzo dobrze kryje, jest wydajna i odporna na zmywanie. Dulux Family Zone pozwala na pełne korzystanie z odświeżonych wnętrz wkrótce po ich pomalowaniu.

* * *

Dulux Family Zone emulsja lateksowa do ścian i sufitów przeznaczona do dekoracyjnego i ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń, w tym m.in. w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej, służby zdrowia i ośrodkach oświatowo-wychowawczych.

Parametry farby:

- Ilość kolorów: 30

- Wykończenie: mat

- Pojemność: 2,5 litra

- Liczba niezbędnych warstw: 2

- Czas schnięcia: 2-4 godziny

- Wydajność: do 14 m2/l

- Cena: ok. 75 zł/2,5 l

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: