Ekonomiczne baterie łazienkowe L90 i L20 Roca

Firma Roca od wielu lat dba o środowisko naturalne. W ramach swojej fundacji WeAreWater, firma podejmuje szereg inicjatyw, które mają na celu uświadomienie ludziom jak ważne jest oszczędzanie zasobów naturalnych. Troska o przyrodę przejawia się także w proekologicznych rozwiązaniach stosowanych w bateriach.

Seria baterii L90

Baterie L90 to idealna propozycja dla tych, którzy chcą oszczędzać wodę i energię, a jednocześnie cieszyć się pięknymi wnętrzami przez długie lata. Kolekcję charakteryzuje minimalizm formy połączony z najwyższą jakością i innowacyjnymi eco rozwiązaniami. Proste linie, wyraziste kształty nawiązują do odwróconej litery L, która stała się inspiracją dla twórców kolekcji. Geometryczne kształty baterii podkreślają nowoczesny charakter aranżacji, a jednocześnie zapewniają wygodę użytkowania.

Baterie L90 skonstruowano tak, aby podczas codziennych czynności ograniczać niepotrzebne zużycie wody i energii. Jedną z zastosowanych technologii jest system Click, który pozwala zmniejszyć siłę strumienia wody oraz sygnalizuje, kiedy użytkownik przechodzi w tryb większego jej zużycia. Dzięki temu rozwiązaniu oszczędzamy do 50% wody. Dodatkowo zainstalowany w baterii ekodysk pozwala regulować zakres temperatury wody. W efekcie bardzo ogranicza to zużycie energii potrzebnej do ogrzania wody.

Bateria L90 została wyposażona w innowacyjną technologię SoftTurn, która pozwala na płynne sterowanie wypływem wody za pomocą uchwytu. Wystarczy jeden ruch, aby szybko i wygodnie ustawić pożądaną temperaturę oraz siłę wypływu wody. Komfortowe w obsłudze oraz łatwe do utrzymania w czystości baterie wykonane w technologii chromowania Ever Shine pozwalają cieszyć się ich pięknem przez wiele lat.

Seria baterii L20

Kolekcja baterii L20 idealnie wpisuje się w najnowsze trendy łazienkowe. Seria łączy w sobie eco technologie, wysoką jakość materiałów, uniwersalny design oraz atrakcyjną cenę.

Delikatne, subtelne linie serii pasują do bardzo różnych przestrzeni łazienkowych. Z powodzeniem ozdobią zarówno nowoczesne, ascetyczne wnętrza, jak i najbardziej tradycyjne łazienki.

Baterie wyposażone zostały w system Click, co pozwala na oszczędność wody i energii do 50%. Baterie umywalkowe L20 i L90 mają ekonomiczny system przepływu wody - 6 l w strefie ekonomiczego wypływu i 8 litrów wody na minutę przy pełnym otwarciu.

Baterie L20 są bardzo wygodne w obsłudze, dzięki technologii SoftTurn, a wysoką jakość zawsze błyszczącej powierzchni zapewnia technologia Ever Shine.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: