Ten jeden szczegół na ścianie sprawi, że twój salon nabierze charakteru. Hit sezonu!

Ten rodzaj dekoracji staje się coraz popularniejszym wyborem tych, którzy poszukują niepowtarzalnych, minimalistycznych i oryginalnych rozwiązań w aranżacji wnętrz. Ich główną zaletą jest to, że pasują do każdego wnętrza i stylu, w jakim chcemy podążać planując pomieszczenia w domu.

Królują w trendach od co najmniej dwóch sezonów i są uznawane za jedne z najlepszych pomysłów na wprowadzenie do swojego wnętrza nieco designu i charakteru. Są dostępne w najróżniejszych widełkach cenowych, w zależności od materiału, z jakiego zostały wykonane. O czym mowa - oczywiście o lamelach.

Lamele ścienne. Aranżacje, które odmienią twoją przestrzeń 

Lamele w salonie to doskonały pomysł na odświeżenie swojego wnętrza. Docenia je coraz większa liczba osób i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie miało się coś zmienić. Można je wykorzystać bez względu na to, czy mamy do zagospodarowania małą przestrzeń czy wręcz przeciwnie. Są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Niezależnie od tego, jakie lamele ścienne wybierzemy sprawią one, że nasze pomieszczenie zyska niebanalny design, i nabierze przy tym przytulności. 

Lamele w salonie wykorzystywane są nie tylko na ścianach

Jeśli zdecydujesz się na lamele do salonu, nie musisz nimi pokrywać całej ściany. Świetnie będą wyglądały na jej części, stanowiąc jedynie dekoracyjny akcent. Można montować na 1/3 wysokości ściany, albo od samej podłogi do sufitu - wówczas należy pamiętać o tym, by wybrać pasującą do nich listwę przypodłogową. Wielu ludzi decyduje się na wykorzystanie lameli ściennych na ścianie za telewizorem, daje to niezwykle przyjemny i minimalistyczny efekt

Niektórzy idą o krok dalej i decydują się na lamele, które umieszczają na meblach lub na drzwiach wewnętrznych. Dzięki temu zabiegowi, nawet najbardziej pospolita i prosta komoda albo drzwi zyskają zupełnie nowy, odświeżony i niepowtarzalny wygląd. "Szerokie zastosowanie umożliwia umieszczenie lameli niemal w każdym miejscu - również na suficie. Dzięki niewielkiej wadze i prostemu montażowi na klej, dekoracyjne lamele doskonale sprawdzą się jako unikatowa ozdoba sufitowa. Do stworzenia tego typu aranżacji wnętrza szczególnie polecamy zastosowanie lameli białych - podpowiadają eksperci w serwisie Mardomdecor.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.