Panele podłogowe Castorama: przegląd rozwiązań

W wielu polskich domach i mieszkaniach na podłogach zobaczyć można panele podłogowe. Castorama to jeden ze sklepów, które oferują szeroki wybór tego typu produktów. Sprawdźcie nasze propozycje paneli podłogowych z Castoramy.

Panele podłogowe to bardzo często wybierany rodzaj pokrycia podłóg. Ich popularność wynika przede wszystkim z prostego montażu i korzystnych cen. W sklepach można znaleźć różne rodzaje paneli podłogowych, wykonanych z różnych materiałów, dlatego warto wiedzieć czym kierować się przy ich wybieraniu.

Panele podłogowe powinny być przede wszystkim odporne na uszkodzenia mechaniczne, dlatego warto zdecydować się na te z jak najlepszej jakości materiałów. Świetnie sprawdzają się panele laminowane, szczególnie te najwyższej klasy (to od nich zależy stopień ścieralności paneli).

Jeśli nie jesteście pewni jaki rodzaj paneli powinniście wybrać do swoich wnętrz, warto poradzić się specjalistów i szukać paneli podłogowych tam, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów. Dobrym przykładem są panele podłogowe Castorama. Sklep ten oferuje wiele różnych typów paneli, różniących się między sobą nie tylko estetyką, ale i materiałem wykonania. Warto przyjrzeć się dokładniej asortymencie paneli podłogowych Castorama i wybrać z nich te, które najbardziej będą wam odpowiadać.

Panele podłogowe Kronopol, Dąb CeltyckiPanele podłogowe Kronopol, Dąb Celtycki fot. Castorama

Castorama: panele podłogowe do każdego wnętrza

Panele podłogowe Castorama świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu, zarówno w salonie i sypialni, jak i w kuchni czy łazience, choć do tych pomieszczeń należy wybierać te jak najbardziej odporne. Panele podłogowe Castorama przeznaczone do kuchni i łazienki są mniej podatne na odkształcenia, do których może dochodzić w tych wnętrzach.

W ofercie Castoramy dostępne są różne wzory paneli podłogowych, dlatego bez problemu można dopasować je do każdego stylu aranżacji wnętrz.

Najtańsze panele podłogowe Castorama: czy warto?

W sklepach Castorama znajdziecie panele podłogowe w różnych cenach, jednak bez względu na ich wysokość, panele podłogowe Castorama prezentują odpowiednią jakość. Jak można się spodziewać, im droższy jest dany rodzaj paneli, tym bardziej solidny materiał został wykorzystany do ich wykonania. Jednak najtańsze panele podłogowe Castorama świetnie sprawdzą się w mało wymagających pomieszczeniach, takich jak sypialnia, gdzie szansa na ich uszkodzenie jest niewielka.\

Panele podłogowe z dębu srebrnego w aranżacji wnętrzaPanele podłogowe z dębu srebrnego w aranżacji wnętrza fot. Castorama

Panele podłogowe Castorama: ceny produktów w sklepach

Panele podłogowe Castorama wyróżniają się na rynku nie tylko wysoką estetyką i uniwersalnością, ale także bardzo korzystnymi cenami. Najtańsze panele podłogowe dostępne w ofercie Castoramy zaczynają się już od ok. 16 zł za metr kwadratowy. Najdroższe z kolei nie przekraczają kwoty 95 zł za metr kwadratowy.

Duży przekrój cenowy sprawia, że każdy może znaleźć idealne panele podłogowe Castorama, które nie tylko będą pięknie wyglądać we wnętrzu, ale przede wszystkim zmieszczą się w zaplanowanym budżecie.

Panele podłogowe w sypialniPanele podłogowe w sypialni fot. Castorama

Więcej o: