Podłogi hartowane ogniem

Wybór podłogi to decyzja na lata. Warto zdecydować się na wyjątkowo mocne deski podłogowe o ponadczasowym wzornictwie. Świetnie sprawdzą się podłogi hartowane ogniem.

Shou Sugi Ban to tradycyjna japońska technika hartowania drewna ogniem, dzięki której deski stają się twardsze i odporniejsze na czynniki zewnętrzne. Łącząc siłę nacisku i żar ognia uzyskaliśmy podłogi warstwowe o wyjątkowych właściwościach i nowoczesnym designie.

Naturalne piękno

Hartowane deski podłogowe TANZO to nowy, wyjątkowy produkt naszej firmy. Innowacyjne deski, wytwarzane są dzięki sile nacisku oraz odpowiedniej modyfikacji termicznej. Powyższe procesy w znaczny sposób zwiększają walory użytkowe powstałego produktu. Dzięki przeprowadzonej modyfikacji deska charakteryzuje się większą o 60% twardością oraz wytrzymałością. Dodatkowo, produkt wyróżnia się zwiększoną odpornością na zarysowania oraz gładkością. Dzięki hartowaniu podłoga nie odbarwia się oraz jest odporna na działanie światła słonecznego. To najwyższej klasy polskie produkty wytwarzane z drewna certyfikowanego. Produkowane są zgodnie z normami europejskimi.

Ciepło i klimatycznie w domu

Wykonany z prawdziwego drewna QUICK PARQUET TANZO to produkt naturalny. W przeciwieństwie do paneli, deski TANZO są przyjemnie ciepłe w dotyku, nie elektryzują się i nie przyciągają kurzu, przez co są idealne dla alergików. Fabryczne wykończenie powierzchni wysokiej jakości olejem zapewnia szybki montaż oraz możliwość użytkowania zaraz po ułożeniu. Połączenie na wpust i pióro oraz konstrukcja składająca się z dwóch warstw prawdziwego drewna ułożonych w nowoczesnej konstrukcji krzyżowej zapewnia lepszą stabilność.

Deska TANZO, dzięki swojej warstwowej konstrukcji, doskonale przewodzi ciepło i może być z powodzeniem stosowana na ogrzewaniu podłogowym . To jedna z jej przewag nad podłogami z drewna litego.

Drewno ma naturalną skłonność do zmiany wymiarów pod wpływem zmian pogodowych wynikających z różnych pór roku. W warunkach wysokiej wilgotności pęcznieje, a przy niskiej - kurczy się. Podłogi TANZO w porównaniu do podłóg z drewna litego posiadają ok. 10-krotnie większą stabilność wymiarową! Taka konstrukcja znacząco ogranicza naturalną pracę drewna, oraz gwarantuje dużą stabilność podłogi, nawet przy zmieniających się warunkach temperatury i wilgotności.

Nowoczesność i elegancja

Drewniana Deska TANZO daje również możliwość wielokrotnej renowacji oleju. Różnorodność wzorów spełni oczekiwania najbardziej wybrednych klientów. Wszystkie podłogi QUICK PARQUET, w tym elementy z serii TANZO, są dostępne w autoryzowanych salonach sprzedaży. Lista i adresy sprzedawców znajdują się na stronie internetowej firmy GAJEWSKI Podłogi Drewniane w zakładce " TU NAS ZNAJDZIESZ ".

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.gajewski.com.pl lub kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.