Kwiaty w Biedronce. Które rośliny doniczkowe znajdziemy w nowej ofercie?

Martyna Trębacz
05.01.2017 10:00
Nie jest tajemnicą, że rok 2017 będzie należał do natury. Prócz drewna, które zdominuje nasze wnętrza, prym będą wiodły kwiaty doniczkowe, które po krótkiej przerwie powrócą do łask. Wychodząc na przeciw najnowszym trendom i oczekiwaniom klientów Biedronka przygotowała specjalną ofertę - w dniach 05.01 - 08.01 i 09.01 - 11.01 w sklepach dostępne będą różnego rodzaju kwiaty doniczkowe oraz bukiety. Co ważne, ich cena nie przekroczy 16.99 zł, a za tańsze odmiany będzie można zapłacić nawet 8.99 zł!

Kwiaty w Biedronce - które rośliny znajdziemy w ofercie?

Natura, zieleń, rośliny i kwiaty to motywy przewodnie tego roku. Do łask wraca wszystko co naturalne, dlatego kwiaty we wnętrzach są idealnym pomysłem na udekorowanie mieszkania. Z tej okazji Biedronka oferuje kwiaty doniczkowe w bardzo atrakcyjnych cenach. W ofercie za jedyne 16,99 zł dostępne będą takie rośliny jak: Szeflera, Fikus i Dracena. Wszystkie te kwiaty idealnie ozdobią nasze parapety, wprowadzając do wnętrz nieco zieleni i naturalnych akcentów. Co ważne, nie są specjalnie wymagające - najlepiej przechowywać je w jasnym, ale nienasłonecznionym miejscu w temperaturze 15-25 C. Jeśli zdecydujemy się na ich zakup, musimy jedynie pamiętać, aby unikać nadmiaru wody na podstawce, a będziemy cieszyć się ich pięknym wyglądem!

Kwiaty w Biedronce. Które rośliny doniczkowe znajdziemy w nowej ofercie?Kwiaty w Biedronce. Które rośliny doniczkowe znajdziemy w nowej ofercie? fot. mat. pras. Biedronka fot. mat. pras. Biedronka

Co znajdziemy w nowej ofercie Biedronki? Bukiety!

Prócz kwiatów doniczkowych, Biedronka przygotowała także ofertę bukietów. Do wyboru są dwa rodzaje kwiatów: czerwone tulipany, za jedyne 12.99 zł (bukiet obejmuje 12 sztuk) oraz róże w kolorze różowym za które zapłacimy tylko 8.99 zł. Bukiet róż zawiera 11 sztuk, a więc cena jednej wynosi zaledwie 0.82 zł. Decydując się na zakup bukietów trzeba pamiętać, że nie pojawią się one w równym czasie. O ile bukiet tulipanów będzie dostępny już od 05.01 do 08.01, róże pojawią się w ofercie Biedronki nieco później, bo od 09.01 i będą do kupienia do 11.01. Warto nie zwlekać z ich zakupem i skorzystać z wyjątkowej oferty, jaką przygotowała dla swoich klientów Biedronka!

Kwiaty w Biedronce. Które rośliny doniczkowe znajdziemy w nowej ofercie?Kwiaty w Biedronce. Które rośliny doniczkowe znajdziemy w nowej ofercie? fot. mat. pras. Biedronka fot. mat. pras. Biedronka

Nowa oferta Biedronki - kwiaty doniczkowe

To jeszcze nie wszystkie rośliny doniczkowe, które już od 05.01 do 08.01 będzie można kupić w Biedronce. W ofercie sklepu znalazły się także Fatsja Japońska i Dracena Sanderiana, których cena wyniesie 16.99 zł za sztukę. Rośliny te nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Wystarczy postawić je w nienasłonecznionym miejscu i uważać, aby nie przesadzić z nadmiarem wody. Nieco później, bo w dniach 09.01-11.01 w sklepach Biedronka będzie można kupić Sukulenty w ceramice. Ich cena będzie jeszcze niższy, niż pozostałych roślin - wyniesie zaledwie 11.99 zł! Kwiaty dostępne będą w ceramicznych donicach o średnicy 8 cm. Jeśli zdecydujemy się na ich zakup, musimy pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji: kwiaty te lubią ciepłe, słoneczne stanowisko. Nie jest wskazane ich częste podlewanie, a dodatkowo najlepiej podlewać je wodą deszczową. Należy także chronić je przed wilgocią i zapewnić przepuszczalne podłoże. Nie zwlekaj - skorzystaj z oferty Biedronki i zadbaj o zieleń w Twoim domu! W końcu nic tak nie dodaje uroku i wyjątkowego klimatu naszym wnętrzom jak kwiaty!

Kwiaty w Biedronce. Które rośliny doniczkowe znajdziemy w nowej ofercie?Kwiaty w Biedronce. Które rośliny doniczkowe znajdziemy w nowej ofercie? fot. mat. pras. Biedronka fot. mat. pras. Biedronka

Lubisz kwiaty w domu? Chciałbyś udekorować swoje wnętrza zielenią? Zastanawiasz się które rośliny doniczkowe wybrać do swojego mieszkania? Skorzystaj z naszych propozycji i stwórz w swoim domu prawdziwe królestwo kwiatów i roślin!

Zobacz wideo
Więcej o: