Krzesełka do karmienia dzieci - te modele pasują do każdej jadalni

Wybór krzesełka do karmienia dziecka to nie lada wyzwanie. Dla jednych ważna jest cena, dla innych funkcjonalność albo estetyka. Przygotowaliśmy przegląd krzesełek w różnych przedziałach cenowych. Mają nieagresywne kolory, które będą pasować do każdej jadalni.

Krzesełka do karmienia dzieci do 300 złotych

W tym przedziale cenowym znajdziemy zarówno krzesełka drewniane, jak i plastikowe. Wszystkie produkty mają podobne funkcje, takie jak regulowana wysokość siedziska, pasy zabezpieczające i odpinana tacka. Nie wszystkie jednak wyposażone są w opcję regulowania tacki (dosuwania jej do dziecka). Biorąc pod uwagę fakt, że krzesełka do karmienia wykorzystywane dla dzieci od wieku około 6 miesięcy do kilku lat, na początku nie mogą być za duże. Tylko niektóre wyposażone są w kółka do łatwego przesuwania, ale nie jest to element niezbędny.

Krzesełko do karmienia dzieckaKrzesełko do karmienia dziecka Shutterstock

Krzesełka do karmienia dzieci do 500 złotych

Wybierając krzesełko do karmienia dziecka warto wziąć również pod uwagę aspekt estetyczny. Jako, że krzesełko staje się stałym meblem jadalni, dobrze, jeśli komponuje się z jej wystrojem. Nie zawsze musi być barwne i wzorzyste. Aktualnie bardzo modne są modele w minimalistycznym i skandynawskim stylu. Firma Kinderkraft ma w swojej ofercie krzesełko łączące modne w aranżacji wnętrz kolory: szarość, biel i brąz, które wpasują się w każde wnętrze. Jednokolorowe lub stonowane krzesełka z pewnością są mniej inwazyjne i nie zaburzą dotychczasowej harmonii.

Krzesełka do karmienia dzieci do 1000 złotych

Za więcej niż 500 złotych możesz kupić krzesełko wyposażone w rozmaite funkcje ułatwiające codzienne użytkowanie już w pierwszych miesiącach życia dziecka. Często są to modele wielofunkcyjne, które na początku pełnią rolę leżaczka, a potem krzesełka do karmienia. Przemyślane krzesełka wyróżniają się łatwością składania i transportu, a także dodatkowymi atutami, np. pojemnikiem na drobiazgi czy wymiennymi blatami (np. jeden gładki a inny z miseczką). Za około 600 złotych kupisz krzesełko znanej marki Chicco odpowiednie dla dzieci do około 3 lat.

Krzesełko do karmienia dziecka Peg PeregoKrzesełko do karmienia dziecka Peg Perego Źródło: www.bobowozki.com.pl

  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.