Stylowe pufy do salonu, sypialni i pokoju dziecka

Joanna Szczurek
03.09.2018 17:18
Pufy to ciekawy dodatek, który możesz wstawić do każdego pomieszczenia. Oprócz stylowego wyglądu zapewniają również wygodę, dlatego są często wykorzystywanym elementem wystroju wnętrz. Będą pasować zarówno do salonu, jak i pokoju twojego dziecka. Zobacz stylowe pufy, które wybraliśmy!

Pufy do pokoju dziecka

pufy do pokoju dzieckapufy do pokoju dziecka materiały prasowe

Jeżeli szukasz siedziska do pokoju twojej pociechy wybierz puf, który zapewni mu wygodę i dobrą zabawę! Możesz wybrać pufy worki, a także modele ze skrytką na zabawki. Mały piłkarz na pewno ucieszy się z modelu w kształcie piłki. Dla młodszych dzieci proponujemy pufy z wizerunkiem zwierząt. Urozmaicą one wystrój przestrzeni do zabaw dla dziecka i sprawią, że chętniej będzie spędzało w nim czas. Do tego pomieszczenia najbardziej pasować będą pufy w mocnych kolorach, które ożywią wnętrze. Unikaj stonowanych i neutralnych barw, które będą pasowały do salonu lub sypiali. Pokój dziecka ma być radosny i pełen żywych barw!

Pufy do salonu i sypialni

pufy do salonupufy do salonu materiały prasowe

Pufy mogą stać się ciekawym dodatkiem salonu lub sypialni. Oprócz funkcji estetycznej będą pełniły również funkcję użytkową. Jeżeli planujesz wstawić puf do sypialni, wybierz taką z ukrytym koszem na pranie. To świetny sposób na wydzielenie miejsca na brudną bieliznę, które wygląda estetycznie. W salonie najlepiej sprawdzą się modele z podnóżkami. Takie pufy będą wyglądać świetnie również w przedpokoju. Jeżeli chcesz, żeby twoje mieszkanie wyglądało przytulnie, wybierz pufy z grubej włóczki. Najlepiej sprawdzą się takie, które bez problemu można wyprać. Wybieraj więc materiały z których łatwo usuniesz zabrudzenia. 

Więcej o: