Najładniejsze krzesełka dla dzieci

Zaprojektowanie mebli dla najmłodszych to prawdziwe wyzwanie. Jakie powinno być idealne krzesełko dla dziecka? Funkcjonalne, wykonane z solidnego materiału, musi mieć atesty bezpieczeństwa a jednocześnie być ładne i kolorowe. Wybraliśmy najciekawsze propozycje dla najmłodszych.

HIT: krzesełko dziecięce w kształcie królika

Stefano Giovannoni, włoski projektant przemysłowy zaprojektował krzesełko, które zyskuje popularność na całym świecie. Krzesełko kształtem przypomina królika. Dlaczego? W wielu kulturach królik postrzegany jest jako miłe zwierzę, które przynosi szczęście domownikom... Warto więc wprowadzić to szczęście do swojego mieszkania.

Charakterystyczne duże uszy służą jako oparcie siedziska. Krzesło Rabbit znajdziemy w wersji nie tylko dla dzieci, ale też dla dorosłych.

Krzesełko Rabbit świetnie wkomponuje się w nowoczesne wnętrza. W ofercie znajdziemy także modele podświetlane, które mogą służyć w pomieszczeniu jako lampa. Rabbit wykonany jest z polietylenu i dostępny w kolorach: fioletowym, białym, jasnym szarym, szarym, gołębim szarym, jasnym zielonym, różowym, pomarańczowym i złotym.

Krzesełka dziecięce

Stołek dziecięcy BambiStołek dziecięcy Bambi Fot. Homebook, materiały partnera, kolaż ładnydom

Każdemu maluchowi do gustu przypadnie fenomenalny stołek Bambi. Siedzisko wyglądem przypomina małą sarenkę, jest wyjątkowo miłe, miękkie i na pewno bardzo wygodne. Oparcie przypomina poroże, a podstawa została wykonana z dębowego drewna.

Spośród krzesełek dziecięcych polecamy również modele marki Maileg. Znajdziecie je w pięknych pastelowych odcieniach. Krzesełko wykonane jest z lekkiego metalu, dostępne w wersji standardowej oraz wysokiej, idealnej do karmienia maluchów.

Krzesełka dziecięce Blooma świetnie sprawdzą się nie tylko w domu, ale też na tarasie lub w ogrodzie. Dostępne są w pięknych, intensywnych, wręcz neonowych kolorach. Siedzisko wykonane jest z polipropylenu, trwałego sztucznego tworzywa. Nie traci koloru i posłuży przez długi czas. Krzesełko warto zestawić ze stoliczkiem z tej samej serii.

Więcej o: