Designerski chlebak w kuchni - kolorowe modele w świetnych cenach

Oryginalny, designerski pojemnik na chleb to nie tylko sposób na zachowanie świeżości pieczywa, ale także doskonała ozdoba kuchni. Odpowiednio dobrany skutecznie zapobiegnie schnięciu chleba, a jeśli dodamy do tego walory estetyczne - sukces gwarantowany. Duże i małe, kolorowe i stonowane, wykonane z plastiku, drewna i stali - oto najmodniejsze chlebaki dostępne na rynku!

Designerski pojemnik na pieczywo przyda się w każdej kuchniDesignerski pojemnik na pieczywo przyda się w każdej kuchni Chlebak do kuchni, fot. Fabrykaform

Pojemnik na chleb - jaki wybrać?

Idealny chlebak to ten wykonany z wysokiej jakości materiałów, bo dzięki temu będzie bezpieczny dla zdrowia. Odpowiednio dobrany pojemnik na pieczywo powinien być także wygodny w użyciu oraz szczelny, dzięki czemu chleb będzie dłużej świeży. Na rynku można znaleźć modele o podwójnej funkcji: nie dość, że chronią pieczywo przed obsychaniem, to jeszcze pełnią rolę deski do krojenia. 

Stalowe chlebaki

Wśród nowoczesnych, designerskich modeli chlebaków prym wiodą modele wykonane ze stali. Kolorowe, w stylu retro, o oryginalnej formie, w niczym nie przypominają klasycznych modeli, które pamiętamy sprzed lat. Dodatkowo chlebaki cechuje wysoka jakość materiałów i precyzja wykonania. Efekt? Kolorowe chlebaki ze stali od kilku sezonów biją rekordy popularności. 

Drewniane chlebaki

Najpopularniejsze modele chlebaków to te wykonane z drewna. Dawniej tego typu pojemniki kojarzone były z wyłącznie klasycznymi modelami, które można było spotkać w większości domów. Obecnie wśród drewnianych modeli wiele z nich w niczym nie przypomina klasycznych chlebaków, zaskakując swoją nietypową formą i oryginalnym wykonaniem. 

Chlebak metalowy: nasze propozycje:

Pojemnik na pieczywo chrupkie 

Na rynku pojawiło się także pudełko przeznaczone specjalnie na pieczywo chrupkie. Lekka forma i nietuzinkowy wygląd to jego znak rozpoznawczy. Pojemnik na pieczywo chrupkie jest wykonany z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, a jego pokrywka wyglądem nawiązuje do kromki chrupiącego pieczywa. Pojemnik jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każdy może dobrać odcień najlepiej pasujący do aranżacji kuchni. 

Kolorowe chlebaki - propozycje redakcji

Designerskie, kolorowe chlebaki do kuchni łączą funkcję praktyczną i estetyczną.Designerskie, kolorowe chlebaki do kuchni łączą funkcję praktyczną i estetyczną. Kolorowe chlebaki, fot. fabrykaform

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.