Piękne przedmioty z romantyczną duszą. Poznaj markę Miss Étoile. Teraz 75% taniej!

Miss Étoile to duńska marka, która zajmuje ię produkcją tekstyliów i akcesoriów kuchennych. Charakteryzują się one eleganckim designem w stylu glamour. To małe dzieła sztuki w pięknych połączeniach kolorystycznych: czerni, bieli, złota, pudrowego różu. Teraz ich asortyment jest przeceniony aż o 75%. Zobacz co wpadło nam w oko.

Miss ÉtoileMiss Étoile Instagram Miss Étoile

Przedmioty kuchenne Miss Étoile określilibyśmy jako wyrafinowane. Widać w nich fascynację paryskim stylem. Są zarówno stylowe jak i urocze. Marka powstała w Kopenhadze w 2008 roku i od razu zyskała uznanie na rynku europejskim. Akcesoria kuchenne Miss Étoile mają romantyczną i elegancką duszę. Nadają wnętrzom nietuzinkowego, ekskluzywnego stylu. Jakie przedmioty sygnowane marką Miss Étoile możecie mieć w swoim domu? Niepowtarzalne  szklanki zdobione złotem, eleganckie zegary ścienne, filiżanki, pojemniki na przyprawy, flakoniki na perfumy w stylu francuskim, półmiski i patery, szkatułki na biżuterię. Poza tym urzekająca, pozłacana zastawa stołowa: piękny dzbanek na kawę, sztućce, kubki oraz wiele innych niezwykłych przedmiotów. 

Poniżej znajdziesz wybrane przez nas przedmioty marki Miss Étoile, które ozdobią twoją kuchnię i jadalnie. W ich ofercie znajdziesz różne rzeczy, ale nam najbardziej spodobały się eleganckie filiżanki i dzbanki. Jeżeli często bywają u ciebie goście, to taka zastawa zrobi na nich wrażenie. Zobacz co najbardziej się nam spodobało!

Więcej produktów tej marki znajdziesz poniżej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.