Szklanki z podwójnym dnem przepisem na doskonale prezentujące się latte! Trzymają również ciepło

Swoją ulubioną kawę spożywasz w zwykłym kubku lub szklance? Pora to zmienić! Do porannego rytuału polecają się bardziej eleganckie i reprezentatywne szklanki z podwójnym dnem! To super rozwiązanie, które pozwoli na jeszcze bardziej komfortowe i przyjemne spożywanie kawy, herbaty oraz innych napojów. Podpowiadamy jakie wybrać!

Szklanki z podwójnym dnem

Szklanki z podwójnym dnemSzklanki z podwójnym dnem Fot. Pexels

Szklanki z podwójnym dnem to nic innego jak szklanki termiczne. Co w takim razie dają? Dodatkowe ścianki pozwalają na zachowanie temperatury napoju na dłużej. Dzięki temu nawet, jeśli zostawisz kawę i o niej na chwilę zapomnisz, wciąż będzie ciepła i w sam raz do spożycia. Co ciekawe, szklanki z podwójnym dnem nie odbierają ciepła lub chłodu napoju, czyli w dotyku są neutralne. Możesz bez problemu trzymać w dłoniach wrzącą herbatę, jak i zimny sok. Na jakie szklanki warto zwrócić uwagę? Popularnością cieszą się te od marki Bodum - od pojedynczych sztuk po zgrabne i fajne komplety 2 czy 6 szklanek. Termiczne szklanki wyróżniają się także możliwością serwowania w nich odmiennych rodzajów kaw. Możesz więc wybrać dedykowane szklanki z podwójnym dnem do cappuccino, latte czy espresso.

Szklanki z podwójnym dnem do espresso

Marzy ci się mocne espresso z samego rana? Ta malutka porcja kawy idealnie pasuje do szklanki z podwójnym dnem. Już sam wygląd kawy zachwyca, a picie w idealnie dopasowanym naczyniu pozwoli na jeszcze większe doznania smakowe! Które szklanki do espresso warto wybrać? Na szczególne wyróżnienie zasługują subtelne szklanki termiczne o pojemności 80 ml. Pozwolą na wykreowanie idealnej porcji espresso. Posiadają elegancki, prosty design i zapewniają komfort użytkowania. Świetne szklanki z podwójnym dnem do espresso możesz nabyć w komplecie - to się opłaca!

Szklanki z podwójnym dnem do latte

Połączenie mocnej, świeżej kawy z delikatnym mlekiem i puszystą pianką to istne niebo w gębie! Latte to super dodatek do popołudniowego relaksowania się po pracy. Rozsiądź się wygodnie w salonie z ulubioną książką i delektuj się pyszną, lekką kawą! Chcesz zrobić idealne trójwarstwowe latte? Potrzebujesz do tego szklanki z podwójnym dnem! Zdecydowanie warto postawić na szklanki termiczne Bodum, które wyglądają przepięknie i doskonale eksponują wszystkie, pyszne warstwy latte macchiato. Szklanki znajdziesz w komplecie 4, 6, a nawet 8 sztuk! W wysokich szklankach możesz napić się nie tylko gorącej kawy, lecz również frappe, soku lub drinków.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.