Biurko z regałem na książki - praktyczny mebel do małych pomieszczeń

Urządzasz domowe biuro na czas home office lub pokój dla ucznia lub studenta? Zależy Ci na maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni, urządzeniu go w taki sposób, by książki, dokumenty, notatki i wszystkie potrzebne do pracy materiały były na wyciągnięcie ręki? Dysponujesz pomieszczeniem o małym metrażu? Strzałem w dziesiątkę będzie biurko z regałem na książki - mebel praktyczny, funkcjonalny i ładny. Zobaczcie sami.

Regał na książki z biurkiem - praktyczne rozwiązanie do małych wnętrz

Nie da się ukryć, że żyjemy w świecie w pełni cyfrowanym, gdzie smartfony, tablety, czytniki e-booków, laptopy dostępne są z każdej strony na wyciągnięcie ręki. Na szczęście duża część z nas docenia książki i czasopisma w wydaniu papierowym. Urządzając domowy gabinet, pokój dla ucznia lub studenta warto zadbać o zaaranżowanie przestrzeni idealnej do przechowywania papierowych wydań książek oraz niezbędnych dokumentów i notatek. Nie każdy metraż mieszkania pozwala na zagospodarowanie dużej przestrzeni przeznaczonej na biblioteczkę. Warto więc znaleźć rozwiązania, które nie pozwolą na zrezygnowanie z domowej biblioteczki, która powinna znaleźć się w każdym domu. Warto pamiętać, że książki mają duszę, dodają wnętrzom ciepła, są świetną dekoracją i pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie. Nic tak nie dodaje przytulności wnętrzu jak piękny regał wypełniony książkami i domowymi bibelotami. W pomieszczeniach o małym metrażu stajemy przed ogromnym dylematem, warto więc pokusić się o praktyczne rozwiązania typu 2w1. Dobrym wyborem jest zakup biurka połączonego z regałem.

Biurko z regałemBiurko z regałem Fot. sferis

Biurko z regałem na książki - zalety

Biurko połączone z regałem to wybór idealny, jeśli szukasz praktycznego mebla do małego wnętrza. Dlaczego? Jeśli metraż pomieszczenia ogranicza cię co do ilości mebli, wnętrze jest całkowicie nieustawne lub po prostu biblioteczka okazuje się niewystarczająca i potrzebujesz dodatkowego mebla w domowym biurze, pomyśl o zakupie biurka z regałem. Najczęściej biurko i regał dostępne są w formie narożnej, dzięki czemu możemy zaadoptować róg pomieszczenia i maksymalnie wykorzystać miejsce. Dodatkowym atutem jest fakt, że książki umieszczone na biblioteczce z biurkiem dostępne są na wyciągnięcie dłoni. Podczas pracy lub nauki nie musimy odgrywać się, wstawać od biurka i szperać w regale, ponieważ wszystko to jesteśmy w stanie zrobić nie ruszając się z miejsca.

Regał na książki z biurkiem zapewni komfort użytkownika, dodatkowe miejsce do przechowywania najbardziej potrzebnych dokumentów i książek zawsze pod ręką. Regał biurko to mebel idealny do niewielkich pomieszczeń lub do pokoju rodzeństwa, gdzie biblioteczką wydzielimy strefy pokoju.

Biblioteczka z biurkiem zdecydowanie nie jest typową meblościanką, na którą moda dawno przeminęła. Forma mebla zaskakuje nowoczesnością i jest w pełni funkcjonalna dla użytkownika. Biurko regał to propozycja modułowa, zalety kilku mebli połączone są w jeden mebel, dzięki czemu jego posiadacz ma miejsce do wygodnej pracy, nauki, przechowywania książek, artykułów biurowych, ale też miejsce na komputer. Warto dodać, że regał biurko najczęściej połączone są długim blatem, który zwiększa miejsce do pracy, dzięki czemu model 2w1 jest zdecydowanie bardziej praktyczny od klasycznego modelu biurka.

Biurko z regałemBiurko z regałem Fot. sferis

Biurko regał - jakie powinno być idealne?

Najważniejszą kwestią podczas wyboru biurka jest wygoda i funkcjonalność. Niezbędny jest szeroki, pełnowymiarowy blat, który pozwoli pomieścić wszystkie  notatki, książki, dokumenty a także gadżety. Uporządkowaniu naszej pracy posłuży biurko z szufladami i nadstawką. Wysokość biurka powinniśmy dobrać do wzrostu osoby, która ma przy nim pracować. Jeśli jest to dziecko, najlepiej wybrać biurko z regulowaną wysokością, co pozwoli w miarę upływu czasu dostosowywać mebel do potrzeb użytkownika. Najbardziej praktyczne jest biurko w kształcie litery "L", które pozwoli na wyodrębnienie strefy, na której będzie stał komputer oraz strefy do pracy papierkowej. Najlepiej, jeśli biurko będzie miało zarówno szuflady, jak i półki odkryte na większe przedmioty oraz zakryte szafki. Dobrym i nowoczesnym rozwiązaniem będzie biurko regał.

Super oferta Sferis: składając zamówienie od piątku od godziny 16.00 do niedzieli do godziny 14.00 towar zostanie wysłany za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD i otrzymasz go już w poniedziałek. Warto skorzystać!

Jeśli biurko z regałem to nie Twoja bajka i poszukujesz prostego modelu, poniżej wybraliśmy kilka:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.