Te słuchawki biją rekordy popularności na TikToku! Mają nawet milion wyświetleń!

MATERIAŁ PROMOCYJNY
19.10.2022 19:12
Słuchawki mogą wydawać się niepozornym dodatkiem, jednak używamy ich niemal codziennie i czasem trudno wyobrazić sobie bez nich życie. Dobrze dobrane sprawdzą się nie tylko do słuchania muzyki, a ten model zdobywa ogromną popularność nie tylko na TikToku!

Na TikToku od kilku dni coraz większą popularność zdobywają filmy prezentujące nowe duże słuchawki AirPods max, które mimo swojej wysokiej ceny budzą duże zainteresowanie. 

Na rynku dostępny jest bardzo szeroki wybór słuchawek nausznych, ich ilość może wręcz przytłoczyć. Jaki model wybrać? Na które się zdecydować? Czy na pewno odpowiednie będą słuchawki nauszne, a jeśli tak, to lepiej wybrać zamknięte czy otwarte?

Możliwość wyboru jest ogromna, ale ta różnorodność może nas czasami przytłoczyć, przez co stracimy dużo czasu przy podejmowaniu decyzji. Czy warto więc zaufać TikTokowym trendom? To zależy, w jakim celu kupujemy słuchawki, a przede wszystkim, jaki mamy budżet przeznaczony na zakup.

Na jakie parametry fizyczne zwrócić uwagę, szukając słuchawek nausznych?

1. Typ słuchawek - obecnie możemy wybierać wśród słuchawek przewodowych lub bezprzewodowych. Gdy najważniejsza będzie dla ciebie mobilność i gdy chcesz zapomnieć o plątających się kablach, warto postawić na słuchawki bezprzewodowe. 

2. Budowa - słuchawki nauszne dzielimy na zamknięte, otwarte lub półotwarte

3. Dodatkowe opcje, jak na przykład wbudowany mikrofon. Słuchawki nauszne z wbudowanym mikrofonem sprawdzą się w przypadku graczy oraz osób często rozmawiających przez telefon lub przez komunikatory internetowe. 

4. Waga słuchawek jest jednym z ważniejszych parametrów, gdyż wpływa na komfort podczas noszenia modeli nausznych. 

Najważniejsze parametry techniczne słuchawek nausznych

Parametry fizyczne to jednak nie wszystko, szczególnie gdy mówimy o zakupie słuchawek. Warto porównywać ze sobą kilka wstępnie wybranych urządzeń i zwrócić uwagę na niektóre podstawowe parametry. 

Parametry techniczne, na jakie należy zwrócić uwagę: 

  • impedancja
  • czułość
  • moc wejściowa
  • zakres częstotliwości
Więcej o:
Komentarze (1)
Zaloguj się
  • lupirka

    Oceniono 1 raz 1

    A ja sobie znalazłam mega urocze słuchawki w stylu kocich uszu na polskim geekbuying w biało- różowym kolorze. Dobrze wygłuszają, jakość dźwięku jest przyzwoita, a kosztowały tylko nieco ponad stówkę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX