Dom Jennifer Aniston jest wart 21 milionów dolarów! Jak wygląda w środku?

redakcja Cztery Kąty
14.11.2022 16:00
Luksusowy dom Jennifer Aniston znajduje się w Bel Air, w Los Angeles i wart jest naprawdę sporo. Pokazujemy, jak wyglądają wnętrza

Jennifer Aniston mieszka w pięknej posiadłości w Los Angeles. Aranżacją wnętrz zajął się słynny amerykański architekt Frederick Fisher. Chociaż Jennifer jest bardzo skryta, jeśli chodzi o jej życie osobiste, od czasu do czasu na swoich social mediach daje wgląd we wnętrza domu w Kaliforni.

Trudno nie kochać Jennifer Aniston. Jest zabawna, skromna i przyziemna, biorąc pod uwagę, że jest pod celownikiem tabloidów, które towarzyszą jej każdemu posunięciu w karierze i życiu prywatnym. A dla miłośników designu Aniston ma jeszcze jedną atrakcję: ma wspaniały gust. Jak mówi o sobie:

Gdybym nie była aktorką, chciałabym zostać projektantką. Uwielbiam ten proces. Jest coś w wybieraniu tkanin i materiałów wykończeniowych, co karmi moją duszę.

Nowoczesna kuchnia i przestronne wnętrza

Na instagramie aktorki możemy podziwiać m.in. piękną, nowoczesną kuchnię w drewnie oraz minimalistyczne, przestronne wnętrza. Aktorka nie ukrywa, że lubi przyrządzać zdrowe posiłki. W jej kuchni nie mogło zabraknąć nowoczesnych sprzętów ułatwiających gotowanie. Inne zalety nieruchomości Jennifer to odkryty basen, pokój gier, pomieszczenie do przechowywania wina. 

Dom Jennifer AnistonDom Jennifer Aniston fot. instagram Jennifer Aniston

Jasna łazienka wykończona w marmurze

Aktorka zaaranżowała łazienkę w jasnych kolorach z przewagą bieli, zdecydowała się także na marmur. Przestronna łazienka mieści w sobie zarówno sporej wielkości wannę, jak i prysznic. Widok podczas kąpieli zapiera dech w piersiach!

Dom Jennifer AnistonDom Jennifer Aniston fot. instagram Jennifer Aniston

Przepiękne widoki

Aktorka opublikowała zdjęcie na swoim tarasie o wschodzie słońca. Ogród jest porośnięty roślinnością, aby zapewnić maksymalną prywatność. Jest idealną przestrzenią do spędzania czasu w gronie najbliższych na świeżym powietrzu. 

Dom Jennifer AnistonDom Jennifer Aniston fot. instagram Jennifer Aniston