Tak mieszka Magdalena Mołek. Kuchnia z wyspą robi ogromne wrażenie!

Mieszkanie Magdy Mołek jest naprawdę wyjątkowe. W jej warszawskim gniazdku pełno jest drewnianych akcentów, retro mebli i stylowych dodatków. A kuchnia z drewnianą wyspą zrobi wrażenie na każdym.

Niejednokrotnie mogliśmy podziwiać w telewizji nienaganny styl dziennikarki Magdy Mołek. Dziennikarka prowadziła między innymi takie programy jak:  "Kawa czy herbata", "Dzień Dobry TVN",  "Miasto Kobiet". Aktualnie prezenterka jest znaną youtuberką. W swoim warszawskim mieszkaniu łączy różne style,  meblom retro towarzyszą te nowoczesne.

Kuchnia z wyspą

Kuchnia Magdy Mołek robi ogromne wrażenie. Prezenterka zdecydowała się na białe meble kuchenne, a przed nimi pojawiła się duża wyspa kuchenna ozdobiona drewnianą boazerią. Podłoga, również drewniana, ułożona jest w jodełkę francuską. 

Sypialnia ze stylizowanymi drzwiami

Magda Mołek podzieliła się na instagramie zdjęciami ze swojej sypialni. Do sypialni dziennikarki prowadzą przesuwane drzwi celowo postarzane i stylizowane. W środku widzimy duże łóżko, a obok  lampy w stylu loftowym. 

Domowe biuro

Home office gwiazdy pełen jest retro mebli - pudrowy fotel na drewnianych nóżkach, stolik z drewna na smukłych nogach, a w oknach mięsiste, welurowe zasłony. Jest bardzo stylowo!

Strefa relaksu

Magda Mołek nie ukrywa, że dużo uwagi poświęca  na samorozwój. W jej warszawskim mieszkaniu nie mogło zabraknąć miejsca, w którym  prezenterka w ciszy i spokoju może praktykować jogę. 

Domowa biblioteka

Sercem domu Magdy Mołek jest jej gabinet wyposażony w pokaźnych rozmiarów bibliotekę. Mieszkanie dziennikarki jest przemyślane, spójne i  "z duszą". Wrażenie robią harmonijne połączenia jasnych ścian z drewnianymi podłogami. We wnętrzach pojawia się także spora ilość obrazów i oryginalnych dodatków.  

Drewniane akcenty i wygodny wypoczynek

Każdy mebel czy dodatek w domu Magdy jest dokładnie przemyślany. Ściany zdobią drewniane boazerie, a podłogę zdobione drewno. W mieszkaniu dziennikarki nie mogło zabraknąć też dużego, wygodnego narożnika w nowoczesnym stylu. 

Fantastyczne widoki za oknem

Trzeba przyznać, że widok za oknem robi wrażenie. Z tarasu dziennikarki rozpościera się niesamowity widok na zieleń. W takim otoczeniu można się wyciszyć. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA