Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska. Wnętrza są równie stylowe, jak ona sama!

Dom Małgorzaty Kożuchowskiej urządzony jest ze smakiem i nie brakuje mu szyku i elegancji. Wybierając meble i dodatki, gwiazda stawia na solidne, naturalne materiały i nierzadko wybiera luksusowe marki. Przekonajcie się o tym sami!

Jak mieszka Małgorzata Kożuchowska?

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej lubianych polskich gwiazd. Aktorka mieszka w domu pod Warszawą razem ze swoim mężem, synkiem i psami. Dzięki temu, że regularnie publikuje w sieci zdjęcia ze swojego domu, możemy podejrzeć, jak mieszka. Wystarczy spojrzeć na kilka zdjęć, aby stwierdzić, że gniazdko aktorki jest bardzo przytulne, a jednocześnie luksusowe i stylowe! 

Dom Małgorzaty Kożuchowskiej urządzony jest ze smakiem i nie brakuje mu szyku i elegancji. Kolorystyka jest stonowana, przeważają szarości, beże i biel. Aktorka nie stroni jednak od wzorzystych tapet, czy wyrazistych dodatków. Wybierając meble i dodatki, gwiazda stawia na solidne, dobrej jakości materiały o ciekawym wzornictwie. 

Elegancki dom Małgorzaty Kożuchowskiej

W salonie aktorki niezwykle istotną rolę odgrywają eleganckie i zwiewne tekstylia, które utrzymane są w naturalnej kolorystyce. Duże okna, które oddzielaj salonowe wnętrze od tarasu, aktorka udekorowała lekkimi, transparentnymi firankami i lnianymi zasłonami. Salon to miejsce, gdzie domownicy mogą odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu razem ze swoimi czworonożnymi pupilami. Zwierzaki chętnie wylegują się na wygodnej szarej sofie. 

Jak wygląda biuro Małgorzaty Kożuchowskiej? To pomieszczenie, w którym aktorka z pewnością spędza dużo czasu. Także jej synek jest tu częstym gościem. Na pierwszym planie widać dość duże drewniane biurko, na którym ustawiony jest monitor komputera. Próżno szukać tu niepotrzebnych bibelotów. 

Małgorzata Kożuchowska wyraźnie przepada za naturą. Rośliny zdobią jej salon, a także łazienkę. Owalna wanna wolnostojąca pięknie komponuje się z zielonymi roślinami. Pomieszczenie kąpielowe utrzymane jest w delikatnych odcieniach bieli, wanilii i szarości. Uwagę przykuwa błyszcząca mozaika na ścianie.

Dom Małgorzaty Kożuchowskiej: tu jest luksusowo!

Jak przystało na luksusowe wnętrza, w domu Małgorzaty Kożuchowskiej znajdziemy również sztukaterie, lustra w złotych ramach, a także fotel oraz podnóżek kultowej marki Eames. Choć wnętrza w domu Małgorzaty Kożuchowskiej sprawiają wrażenie luksusowych, we wszystkim jest umiar i klasa!

Copyright © Agora SA