Te 5 przedmiotów przyciągnie do twojego domu złą energię. Lepiej na nie uważać

Nie jest niczym odkrywczym, że dom powinien być miejscem, w którym czujemy się spokojnie i bezpiecznie, a także możemy pozwolić sobie na odpoczynek. Okazuje się jednak, że niektóre znajdujące się w nim przedmioty mogą wpłynąć negatywnie na naszą przestrzeń życiową. Na co szczególnie warto zwrócić uwagę?

Dom to nie tylko miejsce, w którym większość z nas spędzą znaczącą część swojego czasu, ale również przestrzeń, w której powinnyśmy czuć się bezpiecznie i w pełni zrelaksowani. Czy wiedziałeś jednak, że niektóre przedmioty znajdujące się właśnie w naszych czterech kątach, mogą do naszego życia złą energię? Przedstawiamy kilka rzeczy, które być może i ty czym prędzej powinieneś usunąć ze swojego domu! 

Te przedmioty mogą wprowadzić negatywną energię do twojego życia. Czego jak najszybciej pozbyć się z domu? 

  • Zepsute przedmioty 

Mało kto wie, że to właśnie one mogą przyciągać do naszego życia energię blokującą nasze cele i marzenia. Zalicza się do nich praktycznie wszystko, co dłużej nie nadaje się do użytku — zegary, sprzęt AGD, czy nawet zabawki. Nie musisz jednak od razu ich wyrzucać! Z początku warto zastanowić się, czy w jakiś sposób może uda ci się je naprawić. 

  • Pęknięte lustra 

Mimo że przez wielu z nas określane są one jednym z najważniejszych elementów domowego wystroju, to właśnie pęknięte lustra mogą przyciągnąć do naszego życia złe duchy i energię. Dlatego jeżeli w twoim mieszkaniu znajduje się ten nienadający się do użytku przedmiot, warto natychmiast go usunąć i wymienić na nowy. 

  • Puste ramki 

Zarówno te powieszone na ścianie lub stojące na meblach, mogą przyciągać do naszego życia poczucie osamotnienia oraz bezsensu jak i braku celu. Dlatego, jeżeli w twoim domu znajdują się puste ramki, warto umieścić w nich zdjęcia lub obrazy, które na co dzień będą cię inspirować i motywować, a także wprowadzą pozytywną energię do twojego mieszkania. 

  • Sztuczne rośliny 

Na co dzień żyjesz w pośpiechu i sztuczne rośliny wydają się być idealnym rozwiązaniem dla ciebie? Mimo że nie potrzebują one uwagi i naszego czasu, to tak naprawdę mogą wyrządzić jedynie szkodę. Okazuje się, że również one mogą przyciągnąć do naszego życia złą energię, którą może w sposób niekorzystny wpływać na nasze samopoczucie i nastrój. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA