Tiktoker zrobił prosty, ale efektowny stolik DIY z rzeczy w Ikea. Efekt jest powalający

Projekty DIY to coś, dzięki czemu możemy odmienić nasze wnętrze bez dużego nakładu pieniędzy. Jeden z Tiktokerów postanowił wykonać bardzo efektowny lustrzany stolik, wykorzystując do tego niedrogie produkty dostępne w Ikea.

TikToker wykonał lustrzany stolik DIY z rzeczy z Ikea. Efekt jest niesamowity!

Osoby kreatywne, które uwielbiają tworzyć samemu różne rzeczy z pewnością wiedzą, że projekty DIY są nie tylko sposobem na budżetową odmianę własnego wnętrza, ale także ciekawym i wartościowym sposobem na spędzanie wolnego czasu. 

Jeden z Tiktokerów, postanowił nieco odmienić wnętrze swojego salonu. Zamiast jednak iść do sklepu meblowego lub zamawiać na stronie internetowej gotowy produkt – który był by prawdopodobnie dużo droższy, postanowił wykonać stolik samodzielnie w domu. 

Mężczyzna wybrał się do Ikea gdzie zakupił potrzebne rzeczy, a następnie w domu, przy użyciu jedynie taśmy dwustronnej, wykonał niezwykle efektowny mebel.

Jak samodzielnie wykonać lustrzany stolik? Ten projekt jest na prawdę prosty!

Aby wykonać lustrzany stolik, bardzo podobny do tego, który zrobił wspomniany powyżej Tiktoker, będziemy potrzebować jedynie trzech rzeczy:

  • Stolika o wymiarach 35x35 cm z Ikea (nr. artykułu: 305.147.91)
  • Półtorej paczki luster o wymiarach 30x30 cm z Ikea (nr. artykułu: 305.423.79) 
  • Taśmy dwustronnej

Koszt wszystkich potrzebnych przedmiotów to około 85 zł. 

lustra Ikealustra Ikea Fot. Ikea

stolik ikeastolik ikea Fot. Ikea

Kiedy już mamy wszystkie potrzebne przedmioty, jedyne co musimy zrobić do nakleić taśmę dwustronną na nogi oraz blat stolika, a następnie oderwać z taśmy element zabezpieczający i przykleić lustra z każdej strony stolika. Jedno lustro na blat oraz po jednym na każdy z boków. Tak wykonany stolik będzie wyglądał niezwykle efektownie i z pewnością doda charakteru niejednemu wnętrzu. 

Zobacz także: Kiedyś ubierała się tak Hannah Montana, dziś Shakira wskrzesza ten znienawidzony trend z lat 2000!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.