W Action świetny regał ścienny za 79,95 zł. Idealny do nowoczesnych wnętrz

Oferta tanich marketów potrafi zaskoczyć. Tym razem zaglądamy do Action. Wielbiciele stylu nowoczesnego i minimalistycznego ucieszą się na tę designerską perełkę.

Na czym polega nowoczesny minimalizm? To swojego rodzaju odciążenie przestrzeni, dzięki czemu można poczuć się w niej znacznie lepiej. Minimalizm wprowadza pewien spokój, ale ma też szereg innych zalet np. mała ilość dodatków = mniej bałaganu. Niezagracona przestrzeń dużo wolniej mu ulega. Po minimalistyczne meble warto udać się nie tylko do sklepu meblowego. Pod tym względem Action mile zaskakuje.

Zobacz też: Ten styl robi furorę w polskich domach. Połączenie natury i nowoczesności. TOP 5 aranżacji

W Action minimalistyczny regał w stylu japandi. Prostolijny i efektowny

Minimalizm tyczy się również konstrukcji, nie ma mowy o zawijasach i zdobieniach. Minimalistyczne i nowoczesne meble są proste, a wręcz surowe. Minimalizm ma kilka odmian, korzysta z niego między innymi modny ostatnio styl japandi, który oprócz prostej formy, stawia też na naturalne kolory. Jeśli jesteśmy fanami stylu japandi i minimalizmu ogólnie to warto zajrzeć do Action, gdzie znajdziemy idealny mebel.

RegałRegał fot. Action

Jest to dekoracyjny regał ścienny, wyposażony w 4 półki. Będzie dobrym  miejscem na akcesoria domowe i książki. Wyglądem przypomina urokliwą drabinkę. 

Inne warianty regału. Kosztuje grosze

Jeśli nasze mieszkanie utrzymane jest w stylu loftowym, to warto postawić na wariant z czernią, która wygląda nieco bardziej surowo. Cena regałów to zaledwie 79,95 zł. Występuje też w wariancie beżowym. Ma stabilną konstrukcję, choć warto go dodatkowo przytwierdzić do ściany. 

Zobacz też: Kosztują grosze a pachną jak perfumy za 350 zł! Zapachowa perełka dostępna jest w Zarze

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.