WINK Bottle na BLACK WEEK - designerskie butelki termiczne, kubki i tumblery do -30% taniej

Jesteś fanem gorącej kawy i herbaty, a może zimnych napojów? Koniecznie musisz zobaczyć naczynia termiczne oferowane przez markę WINK Bottle, są zupełnie inne niż wszystkie! Dodatkowo teraz kupisz je znacznie taniej. Designerska butelka czy tumbler to także świetny pomysł na prezent.

Butelka termiczna od WINK Bottle - przyjazna dla planety, praktyczna i jednocześnie piękna

WINK Bottle to butelka wyjątkowa, prezentuje się naprawdę designersko. W ofercie znajdziemy piękne, unikalne wzory - butelka inspirowana jasnym marmurem, z motywem kwiatowym, w neonowym kolorze, pastelowa, z wojskowym wzorem oraz wiele innych modnych wzorów i kolorów.

Butelki termiczne i tumbleryButelki termiczne i tumblery fot. WINK Bottle

Butelka od WINK Bottle ma pojemność 500 ml i waży jedynie 28 dekagramów! Wykonana jest ze stali nierdzewnej, z nietoksycznych materiałów. Utrzymuje temperaturę ciepłego napoju aż do 12 godzin, a zimnego - do 24 godzin. Warto podkreślić, że butelka termiczna jest bardzo szczelna, wyposażona w silikonową uszczelkę, dzięki czemu w plecaku czy w torbie nic się nie rozleje.

Butelki termiczneButelki termiczne fot. WINK Bottle

Tumbler - kubek z grubym dnem, który wygląda jak puszka

Znaczenie ma nie tylko to, co pijemy, lecz także w czym. Na pewno nie raz zdarzyło ci się powiedzieć, że z konkretnego kubka coś smakuje lepiej, że kawę lubisz pić w czerwonym, a herbatę - w białym. Mamy coś wyjątkowego - tumbler kubek w pięknych kolorach. To naczynie z grubym dnem, które wygląda jak puszka!

Czym właściwie jest tumbler? Tumbler to szklanka lub kubek o grubym dnie. To naczynie o uniwersalnym zastosowaniu. Często nazywane jest także kieliszkiem bez nóżki.

Tumbler prezentuje się elegancko - jest błyszczący, nie zajmuje dużo miejsca, ma pojemność 300 ml, waży 18 dekagramów. Kubka termicznego można używać do wszelkiego rodzaju napojów - nie wchodzi w reakcje nawet z alkoholami, nie zmienia smaku kawy, herbaty i zimnych napojów. Pokrywka wykonana jest z tworzywa, które podlega recyklingowi. Kubek wyposażony jest w silikonową uszczelkę i ma otwór na słomkę - możesz pić napój tak, jak lubisz.

Tumbler sprawdzi się w domu, w podróży, ale też w pracy, jeśli zdarza się, że jesteś bardzo zajęty, a nie lubisz zimnej kawy. Zimny napój w upalny dzień to także nie problem. Kubek utrzymuje temperaturę ciepłego napoju trzy-cztery godziny, a zimnego - od czterech do pięciu godzin.

Warto podkreślić, że termiczny tumbler jest nietoksyczny, bez BPA i przyjazny środowisku. Konstrukcja butelek termicznych i kubków marki WINK znacznie różni się od popularnych dawniej termosów, kubków termicznych, bidonów czy zwykłych butelek na wodę. Dzięki temu zapewnia zdecydowanie większą wygodę w codziennym użytkowaniu. Jest w 100% bezpieczna.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.