Designerskie lampy stołowe. Drewniane w nowoczesnym stylu są piękne i ponadczasowe!

O ile lampy sufitowe to dla większości standardowy element wystroju wnętrza, to w przypadku lampek stołowych już nie każdy decyduje się na ich wybór. A to duży błąd! Główne oświetlenie nie zda egzaminu, gdy pragniemy bardziej ukierunkowanego źródła światła lub zależy nam na stworzeniu przytulnej atmosfery. Designerska forma lamp stołowych w połączeniu z tkaninowymi lub drewnianymi abażurami może dodatkowo stanowić wspaniałą dekorację wnętrza.

Designerskie lampy stołowe: w nowoczesnym stylu

Akcent w postaci lampki stołowej to prosty sposób na odmianę wnętrza. Tego typu oświetlenie występuje w wielu stylach aranżacyjnych – od skandynawskiego, przez nowoczesne, a na klasycznym skończywszy. Dekoracyjne lampy stołowe z pewnością staną się rewelacyjnym uzupełnieniem każdego wnętrza. Boczne oświetlenie przy łóżku, klimatyczna lampka stołowa koło telewizora czy praktyczna lampka do czytania w kąciku do relaksu – każda opcja to wielofunkcyjne rozwiązanie, które pokochasz. Efektowne abażury w ciekawej kolorystyce z metalową lub drewnianą podstawą to świetny sposób na podkreślenie nowoczesnego stylu we wnętrzu. Możliwości jest naprawdę wiele, dlatego warto poeksperymentować, tworząc ciekawe zestawy designerskich lampek stołowych z lampami sufitowymi, plafonami czy nowoczesnymi lampami podłogowymi.

Nowoczesne lampy stołoweNowoczesne lampy stołowe fot. Lysne

Designerskie lampy stołowe: w stylu loftowym

Mieszkania urządzone w oryginalny i wyjątkowy sposób są dziś na topie. Coraz bardziej lubimy się wyróżniać, dlatego stawiamy na ekstrawaganckie wystroje wnętrza. Lampy z kolekcji loftowej, choć minimalistyczne i proste, zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wyróżniać się na tle pozostałych dekoracji i zapadać w pamięci. To oświetlenie "z pazurem", które świetnie podkreśli wielkomiejskie aranżacje. Designerskie loftowe lampki będą wprost idealnym rozwiązaniem jako oświetlenie do przestrzeni industrialnych, nowoczesnych, jak i minimalistycznych. 

Lampki stołowe w stylu loftLampki stołowe w stylu loft fot. Lysne

Designerskie lampy stołowe: drewniane

Drewniane lampy to nowa jakość w aranżacji wnętrz nie tylko dla koneserów natury, ale i ekologii. Tego typu oświetlenie ma nowoczesny design i pasuje doskonale do wielu wnętrz: nowoczesnych,  skandynawskich, czy industrialnych. Nowoczesne lampy z elementami drewna doskonale doświetlą przestrzeń, tworząc jednocześnie wyjątkową, ciepłą atmosferę domowego ogniska. Bez wątpienia zachwycą każdego gościa naszego M., bo dobry design ucieszy każde oko! 

Lampki stołowe z elementami drewnaLampki stołowe z elementami drewna fot. Lysne

Copyright © Agora SA