Minimalistyczne obrazy - najpiękniejsze dekoracje ścian do nowoczesnych wnętrz

Zastanawiasz się jak udekorować ściany nowoczesnego wnętrza? Postaw na minimalistyczne obrazy z motywem natury, z subtelną kreską i w jasnych tonacjach!

Minimalistyczne obrazy do salonu i nie tylko

Obrazy z motywem natury, z subtelną kreską i w jasnych tonacjach to znakomity wybór do nowoczesnych przestrzeni. Dodatkowo takie motywy działają kojąco - świetnie sprawdzą się między innymi w sypialni, miejscu przeznaczonym do wyciszenia i odpoczynku.

Seria Ulotna jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kompozycją obrazów w Galerii w Chmurach. Obrazy są w stonowanych tonacjach ecru, beżu, brązu i zieleni. Akcenty ciepłego ugru dają efekt delikatnego rozświetlenia. Możliwość wyboru spośród sześciu ram pozwoli na idealne dopasowanie do stylu aranżacji wnętrz. Ramy aluminiowe zapewnią efekt nowoczesności. Drewniane ramy pasują do każdego stylu. Szlachetnej głębi i przestrzeni dodaje podwójne passe-partout oraz prążkowana faktura papieru.

Seria 'Ulotna'Seria 'Ulotna' fot. Galeria w Chmurach

Nowoczesny, ulotny motyw do wnętrz

Obrazy o tematyce roślinnej stanowią nieprzemijający trend. To uniwersalny motyw pasujący do większości wnętrz. Subtelne, a jednocześnie nieco abstrakcyjne grafiki z motywem botanicznym idealnie dopełnią nowoczesne przestrzenie, znakomicie współgrając przy tym z naturalną roślinnością w pomieszczeniu. Wiatr w skrzydłach, odrobina zieleni i kilka lekkich ważek - taka kompozycja rozświetli każde wnętrze i doda wnętrzu subtelnego uroku!

Nowoczesne obrazy ukazujące piękno ludzkiego ciała

Zastanawiasz się jak udekorować ścianę nowoczesnego salonu? Wybierz oryginalny obraz, którego atutem jest delikatny i precyzyjny rysunek wyrażający piękno ciała ludzkiego. Efemeryczny charakter postaci dodaje lekkości i ożywia wnętrze. Dzięki stonowanym barwom obraz doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz. Kontrastujące ze sobą kolory sprawią, że obraz przykuje uwagę każdego. Możliwość samodzielnego dopasowania koloru i rodzaju ramy pozwala dodatkowo podkreślić wedle własnego uznania charakterystyczne elementy obrazu. Wybierając srebrną lub złotą ramę drewnianą, nadasz obrazowi bardziej stylowy, eklektyczny charakter. Rama czarna, aluminiowa doda kontrastu i nowoczesności. Rama biała lekko podkreśli oprawę na ścianie, oddając pierwszeństwo rysunkowi.

Copyright © Agora SA