Hitowe serie LEGO - świetna zabawa dla całej rodziny

Od dekad klocki LEGO stanowią nieodłączny element dziecięcych pokoi na całym świecie, przyciągając do zabawy nie tylko najmłodszych. Poznaj bestsellerowe serie LEGO! Jest coś dla fanów filmów i seriali, motoryzacji, architektury i piękna natury.

Hitowe serie LEGO: Ideas oraz Architecture 

Seria Ideas to zestawy oparte na znanych filmach. Jeśli pada deszcz, udaj się do kawiarni LEGO Central z Rossem, Rachel, Chandlerem, Moniką, Joeyem i Phoebe z uwielbianego amerykańskiego serialu telewizyjnego "Przyjaciele". Zestaw jest pełen realistycznych detali, które wywołują nostalgię. A oto gratka dla fanów kultowego już serialu "The Office"! Odtwórz amerykańskie biuro, dzięki temu modelowi kolekcjonerskiemu LEGO Ideas. Zbuduj z klocków znajome pomieszczenia oddziału Dunder Mifflin w Scranton, w tym gabinet szefa Michaela Scottat, salę konferencyjną i wiele więcej.

Zestawy LEGO Architecture zachwycą starszych budowniczych i fanów architektury. Seria ta zawiera kultowe budynki z całego świata, które zostały doskonale odzwierciedlone w modelach LEGO.

Hitowe serie LEGOHitowe serie LEGO fot. Rozetka

Hitowe serie LEGO: z motywem kwiatów

Patrz, jak kwitnie kreatywność! Zaskocz przyjaciela lub ukochaną osobę, obdarowując go pięknym i zupełnie niezwykłym bukietem kwiatów. Ten bukiet LEGO składa się ze wspaniałych kwiatów w różnych kolorach, sprytnie wykonanych z elementów LEGO. Początkujący floryści i wielbiciele kwiatów mogą spędzić wiele godzin na budowaniu i odkrywaniu kwiatów inspirowanych chabrami, lawendą, makami walijskimi, trybulą leśną, paprocią skórzastą, gerberami, ostróżkami i łubinem. Po ukończeniu modelu kwiaty LEGO można ustawić w ulubionym wazonie, tworząc piękną ozdobę, która zasieje ziarno radości w każdym pomieszczeniu. Puść wodze fantazji z tym medytacyjnym modelem i baw się dobrze, tworząc przyciągającą wzrok biżuterię.

Hitowe serie LEGO: z motywem kwiatówHitowe serie LEGO: z motywem kwiatów fot. Rozetka Home

Hitowe serie LEGO: Star Wars

Od czasów starożytnych, z odległej galaktyki. . . nadchodzi seria LEGO Star Wars! Ożywia wszystkie ulubione statki i postacie z fantastycznej sagi Gwiezdne Wojny. Ten motyw zapewnia wiele okazji do zabawy oraz nauki i rozwoju podczas budowania imponujących pojazdów z sagi Gwiezdne Wojny. LEGO Star Wars to nie tylko zabawa, ale również sposób na wprowadzenie młodszych pokoleń w świat Star Wars oraz okazja do wspólnego spędzania czasu dla rodziców i dzieci, którzy dorastali na przygodach Luke’a Skywalkera. Bardziej zaawansowani konstruktorzy mogą zbudować swój własny hełm Star Wars, Gwiezdnego Niszczyciela Imperium lub maszynę AT-AT.

Hitowe serie LEGO: Star WarsHitowe serie LEGO: Star Wars fot. Rozetka

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.