Praktyczne i pięknie zaprojektowane - te wózki zakupowe to prawdziwy HIT!

Zastanawiasz się nad wyborem wózka zakupowego lub odpowiedniej torby? Te propozycje są funkcjonalne, ale też świetnie zaprojektowane. Pora na stylowe zakupy!

Wózek zakupowy może być nowoczesny i modny

Wózki zakupowe wielu z nas kojarzą się jedynie ze starszymi osobami, które ze swoimi kraciastymi "pojazdami" były słyszane już z dużej odległości przez hałasujące i skrzypiące kółka poruszające się po nierównych, miejskich chodnikach. Jednak już od jakiegoś czasu ten dodatek staje się niezwykle popularny, a czołowe modowe marki prezentowały swoje modele znanych przed laty wózków.

Gdy jakiś czas temu znana hiszpańska marka odzieżowa wypuściła swoją nowoczesną wersję wózka zakupowego dla seniorów, w kilkanaście godzin wszystkie zostały wyprzedane. Teraz coraz częściej możemy znaleźć eleganckie i funkcjonalne wózki odpowiednie nie tylko dla seniorów. Współcześnie modne i eleganckie modele wózków spotykamy również w popularnych centrach handlowych. Wózki na zakupy są praktycznym wyborem dla osób, które decydują się ograniczyć korzystanie z samochodu i żyć bardziej ekologicznie.

Wózki zakupoweWózki zakupowe fot. Superwnetrze

Jaki rozmiar wózka lub torby najlepiej sprawdzi się na co dzień?

Decydując się na zakup wózka zakupowego lub torby na zakupy, najważniejszym kryterium prawdopodobnie będzie dla nas pojemność. Najczęściej spotykamy modele o pojemności 30-40 litrów i taki rozmiar wystarczy na codzienne zakupy. Warto zawsze mieć go ze sobą, na przykład w samochodzie. Niektóre modele mogą się składać, co pozwala mieć je zawsze przy sobie. Gdy szukamy wózka na większe zakupy, warto zaopatrzyć się w wersję o pojemności minimum 50 litrów. Obecnie dostępne są typowe miękkie modele przypominające luźne torby na kółkach, jak również usztywniane, które mogą swoim wyglądem przypominać eleganckie walizki. 

Wózki zakupoweWózki zakupowe fot. Superwnetrze

A może torba na zakupy?

Równie praktycznym wyborem, który sprawdzi się nie tylko podczas codziennych zakupów, są torby na zakupy. Praktyczne modele umożliwiają zamocowanie ich do sklepowych wózków, przez co każde zakupy stają się prostsze. Świetnym rozwiązaniem są również torby termiczne, które pozwolą nam bezpiecznie przewieźć produkty mrożone i sprawdzą się również podczas wyjazdów. 

Poniższe modele są poręczne i zajmują mało miejsca, więc bez problemu nadają się do schowania w torebce lub szufladzie kuchennej. Oprócz walorów technicznych wyróżniają się oryginalnym, niebanalnym designem. Sprawdź nasze najciekawsze propozycje toreb na zakupy, które pomogą ci na co dzień! 

Torby zakupoweTorby zakupowe fot. Superwnetrze

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.