Niezastąpione sprzęty Bosch! Doskonała jakość, niezawodność i świetne ceny

Potrzebujesz naprawić drobną usterkę, a może czeka cię gruntowny remont mieszkania? Wybieramy sprzęty renomowanej marki, które okażą się prawdziwym zbawieniem!

Podstawowe elektronarzędzia niezbędne w każdym domu: wiertarka, wkrętarka lub wiertarko-wkrętarka

Podstawowy zestaw narzędzi przyda się w każdym domu. Dzięki poniższym sprzętom samodzielnie powiesicie obrazy na ścianach, przeprowadzicie drobne prace naprawce, a także gruntowny remont całego domu! Jakie elektronarzędzia koniecznie powinny znaleźć się w twoim wyposażeniu? Między innymi wiertarka, która jest narzędziem niezbędnym podczas wszelkich prac remontowych. Przydaje się również na co dzień, jeśli chcesz powiesić obraz czy przymocować meble do ściany. W sklepach znajdziesz wiertarki bez udaru oraz z udarem. Różnią się między sobą tym, w jakim materiale można wiercić. Lepszym zakupem jest wiertarka udarowa, która umożliwia wykonywanie otworów w tak twardych podłożach, jak beton. Natomiast przy pomocy wkrętarki w błyskawiczny sposób wkręcisz śrubki. Wiele osób decyduje się też na zakup wiertarko-wkrętarki, która łączy w sobie zalety obu tych urządzeń.

Poniżej znajdziecie sprzęty marki Bosch w bardzo przystępnych cenach!

Elektronarzędzia BoschElektronarzędzia Bosch fot. Media Expert

Narzędzia niezbędne w trakcie remontu i nie tylko

W jakie jeszcze sprzęty warto się zaopatrzyć? 

Młotek - podstawowe narzędzie, które przyda się podczas wielu prac remontowych.

Miarka - obowiązkowy przyrząd do pomiarów.

Laser -  szybko dostarczy dokładnych wyników przy pomiarach w pomieszczeniach i na zewnątrz.

Klucze i śrubokręty - dobrze sprawdzi się zakup gotowych zestawów, w których znajdziemy różne rozmiary śrubokrętów i kluczy. 

Lutownica - narzędzie niezbędne w przypadku awarii urządzeń elektronicznych, dzięki lutownicy możemy rozgrzać cynę, i wykonać nowe połączenie. 

Wyrzynarka - to bardzo poręcze i wysoce przydatne urządzenie służące przycinaniu materiałów drewnianych oraz wycinaniu z nich elementów

Pistolet do kleju - to proste urządzenie przyda się nie tylko w przypadku prac naprawczych, ale również podczas niektórych zabaw z dziećmi.

Szlifierka - szlifierka kątowa oprócz szlifowania nawierzchni, sprawdzi się do przecinania przedmiotów takich jak rurki i płytki. 

Pilarka - bardziej rozbudowane narzędzie, które przyda się do cięcia drewna lub płyt. 

Elektronarzędzia BoschElektronarzędzia Bosch fot. Media Expert

Elektronarzędzia - o czym pamiętać przed zakupem?

Decydując się na zakup elektronarzędzi, w pierwszej kolejności powinniśmy odpowiedzieć sobie na pytanie, jakie prace planujemy wykonywać i jak często będziemy korzystać z narzędzi. Producenci oferują różne linie produktów - te przeznaczone dla amatorów majsterkowania i dla profesjonalistów. Zdecydowanie różnią się one jakością, wytrzymałością, jak i ceną. Innym wyróżnikiem jest sposób zasilania elektronarzędzi. Modele z wbudowanym akumulatorem są wygodne w użytkowaniu, gdyż nie trzeba się martwić plątaniną kabli. Niestety, ich wadą jest dość krótki czas działania. Tego problemu nie ma z narzędziami, które podłącza się przewodem do gniazdka elektrycznego. Aby jednak używać ich w miejscach, gdzie nie ma zasilania, trzeba pomyśleć o przedłużaczu. 

Elektronarzędzia BoschElektronarzędzia Bosch fot. Media Expert

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.