Przygotuj swój ogród na nowy sezon!

Wiosna już wisi w powietrzu. To dobry czas, by zająć się aranżacją naszych ogrodów. Jakie wyposażenie zagwarantuje nam wspaniały wypoczynek w otoczeniu pięknej przyrody? Sprawdź poniżej!

Donice i skrzynki na kwiaty - stylowa dekoracja ogrodu

Donice tworzą w strefie zewnętrznej wyjątkowo przytulny nastrój, sprzyjający wypoczynkowi, mogą służyć także do oddzielenia stref w ogrodzie. Znakomicie prezentują się również jako ozdoba strefy wejścia. To także niezastąpiona dekoracja, którą ustawisz przy wejściu. Jeśli posiadasz wybrukowaną ścieżkę, prowadzącą do furtki, możesz wzmocnić jej efekt, ustawiając wzdłuż niej ogrodowe doniczki z efektownymi różami na pniu lub trawami ozdobnymi. 

Wyobraź sobie poranne słońce delikatnie rozświetlające twój ogród, a wśród tej przyrody małe, rustykalne królestwo ziołowych smaków i aromatów. Miejsce stworzone wprost dla pasjonatów kuchni, którzy cenią sobie świeżość i wyjątkowy smak domowych ziół. Marzenie? Już nie! Dzięki poniższej donicy ogrodowej z przegrodami. Twórz kulinarne arcydzieła, sięgając po świeże zioła prosto z własnego ogrodu!

Donice ogrodoweDonice ogrodowe fot. Edinos

Meble sprzyjające relaksowi w ogrodzie

Każdy z nas ma swoje ulubione sposoby na odprężenie. Jedni preferują spotkania z bliskimi, inni wolą wyciszyć się z dobrą książką w ręku. Jednak niezależnie od formy odpoczynku, jaką najczęściej wybieramy, jesteśmy pod jednym względem raczej zgodni. A mianowicie, chyba każdy z nas przyzna, że lubi spędzać czas na świeżym powietrzu. Nieważne czy to w ogrodzie, na tarasie czy w przydomowej altance. Chwile, gdy oddychamy świeżym powietrzem i rozkoszujemy się piękną pogodą, są zawsze wyjątkowe. Aby móc w pełni cieszyć się naturą wokół nas, potrzebujemy kompletu komfortowych mebli do ogrodu, które umożliwią nam ulubione przez nas formy zdrowego relaksu. Marzy ci się relaks w tropikalnym klimacie? Nie musisz nigdzie wyjeżdżać - z huśtawką ogrodową wyczarujesz go w swoim ogrodzie!

Meble ogrodoweMeble ogrodowe fot. Edinos

Kominki, paleniska i grille ogrodowe

Tworząc aranżację ogrodu, warto zadbać o to, aby spędzane w nim chwile przynosiły nam przyjemność - w końcu to miejsce letniego wypoczynku. Doskonałym sposobem na zrelaksowanie się jest więc rozpalenie przyjemnie ogrzewającego przez cały wieczór ogniska, które będzie także idealnym miejscem do przyrządzenia pysznych przekąsek. Grillowanie to nie tylko sposób na przyrządzanie potraw. To rytuał, którego celem jest dostarczenie niezapomnianych chwil z bliskimi i przyjaciółmi.

Kominki, paleniska i grille ogrodoweKominki, paleniska i grille ogrodowe fot. Edinos

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.