Całoroczny bukiet kwiatów? Z Lego Icons to możliwe! Świetna opcja jako prezent na Dzień Kobiet

Klocki LEGO to nie tylko zabawki, ale również narzędzie do rozwijania kreatywności, umiejętności konstrukcyjnych i logicznego myślenia. Świetnie sprawdzą się jako prezent, np. na nadchodzący Dzień Kobiet. Jest mnóstwo świetnych zestawów do układania, m.in. bukiet kwiatów. Sprawdź też inne!

Lego na Dzień Kobiet: zestawy z kwiatami

Klocki LEGO to nie tylko zabawa, ale również świetny sposób na rozwijanie umiejętności manualnych. Konstruowanie wymaga logiki, planowania, a także sprytu. Na Dzień Kobiet, świetnym podarunkiem będzie złożony całkowicie ze szczegółowych klocków LEGO bukiet z polnych kwiatów, który obejmuje osiem gatunków kwiatów na regulowanych łodygach. Początkujące florystki i wielbicielki kwiatów mogą spędzić wiele godzin na budowaniu i odkrywaniu kwiatów inspirowanych chabrami, lawendą, makami walijskimi, trybulą leśną, paprocią skórzastą, gerberami, ostróżkami i łubinem. Po ukończeniu modelu kwiaty LEGO można ustawić w ulubionym wazonie, tworząc piękną ozdobę, która zasieje ziarno radości w każdym pomieszczeniu.

Lego na Dzień KobietLego na Dzień Kobiet Fot. Mediaexpert

Lego na Dzień Kobiet: zestawy ze zwierzętami

Idealne zestawy LEGO na Dzień Kobiet to nie tylko kwiaty, ale i zwierzęta! Jednym z naszych wyborów jest stylowa i wielowymiarowa grafika z klocków przedstawiająca dwie egzotyczne papugi ary: żółtą, siedzącą na gałęzi ozdobionej kwiatami i różową w locie z rozpostartymi skrzydłami. Grafika LEGO została zaprojektowana tak, że można powiesić ją na ścianie. Zestaw zapewni nie tylko świetną zabawę, ale też wzmocni wiele umiejętności. Proces budowy wspomaga koncentrację, kreatywne myślenie i koordynację wzrokowo-ruchową. Co więcej, zabawa pomoże pozbyć się stresu i zrelaksować po ciężkim dniu. Z nią można rozwijać naprawdę piękną pasję!

Lego na Dzień KobietLego na Dzień Kobiet Fot. Mediaexpert

Lego na Dzień Kobiet: zestawy ze znanych produkcji

To nie koniec propozycji! LEGO oferuje także replikę królewskiego ornitoptera z filmu „Diuna", posiadającą składane, machające skrzydła i rozkładane podwozie. Do wyboru masz również klocki z Harrego Pottera, Star Warsów czy innych bardzo popularnych produkcji. LEGO trafi również w gust miłośniczek sztuki i klasycznego malarstwa! Możesz odtworzyć jedno z najwybitniejszych dzieł Hokusaia „Wielka fala". Zestaw składa się aż z 1810 elementów, a po złożeniu możesz go powiesić na ścianie. Zabawa podczas składania z pewnością będzie przednia!

Lego na Dzień KobietLego na Dzień Kobiet Fot. Mediaexpert

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.