Mata masująca: świetne i skuteczne narzędzie do relaksacji oraz pozbycia się dolegliwości bólowych. Przekonaj się!

Zapomnij o stresie i napięciu - maty masujące to nowoczesne rozwiązanie, które zapewnia odprężenie w zaciszu własnego domu. Przygotuj się na odkrycie nowego wymiaru relaksu!

Mata masująca: akupresura, a zarazem relaks

Mata do akupresury to świetne i skuteczne narzędzie do relaksacji oraz pozbycia się dolegliwości bólowych. Jej zastosowanie pozwala pozbyć się napięcia mięśniowego, usprawnić krążenie krwi, a także pobudzić wydzielanie endorfin. Zbawienne skutki stosowania maty odczują nie tylko ludzie z bólami kręgosłupa czy bólami głowy, ale także Ci cierpiący na bezsenność. Naszą uwagę przyciągnął produkt HMS dostępny w sklepie internetowym Media Expert. Całość zestawu posiada aż 9618 kolców z tworzywa sztucznego, co daje taką samą liczbę punktów nacisku. Kolce znajdują się na specjalnie wyprofilowanych rozetkach. Tak duża ilość kolców oraz odpowiednia gęstość ułożenia rozetek sprawiają, że uzyskujemy optymalny nacisk ciała. Poszewka maty oraz poduszki jest ściągana, dzięki temu bez problemu możemy ją uprać.

mata masującamata masująca fot. mediaexpert

Mata masująca: odkryj gamę funkcjonalności

Zestawu można używać na wiele sposobów. Układając matę na ziemi i kładąc się na niej, zapewnimy sobie idealny masaż pleców. Jeśli na niej staniemy, wymasujemy stopy. Masaż jest możliwy również na siedząco, kiedy ułożymy matę na krześle. Poduszka dołączona do zestawu perfekcyjnie sprawdzi się w masażu odcinka szyjnego kręgosłupa, ale także znajdzie swoje zastosowanie przy odcinku lędźwiowym. Umożliwi również wymasowanie konkretnych miejsc na ciele, np. na rękach czy nogach. Mata do akupresury jest przydatnym i pomocnym dla zdrowia narzędziem, którego pozytywne działanie dostępne jest dla każdego, kto tego potrzebuje.

mata masującamata masująca fot. mediaexpert

Mata masująca: domowy relaks

W ofercie Media Expert znajdziemy również wiele innych mat, które równie doskonale się sprawdzą. Świetnym przykładem jest model od MEDIVON Cosy Mesh. Wykorzystuje on najnowsze podzespoły do swoich głowic masujących, oferując skuteczny masaż całego ciała. Funkcja ogrzewania dodatkowo wzmacnia efekty relaksujące i poprawia komfort podczas korzystania. Przy pomocy 5 dedykowanych programów masowania oraz 4 stref masażu, dokładnie rozmasujesz każdy odcinek swoich pleców. Wszystko wykończone jest w stylowym i miękki w dotyku materialem, nie powodującym uczuleń ani alergii. Wystarczy zaledwie kwadrans codziennego relaksu, aby znacząco poprawić krążenie krwi, ukrwienie skóry czy pozbyć się uciążliwych migren. Częstotliwości drgań w macie są odpowiednio dobrane przez specjalistów w taki sposób, aby niwelować bóle głowy czy stawów w zaledwie kilka chwil.

mata masujacamata masujaca fot. mediaexpert

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.