Urządzenia do sprzątania - wybieramy hity w dobrych cenach

Sprzątanie zajmuje ci mnóstwo czasu i wiąże się ze sporym wysiłkiem? Czas zaopatrzyć się w odpowiednie sprzęty, które ułatwią ci lub wykonają za ciebie domowe obowiązki!

Urządzenia do sprzątania: roboty sprzątające

Te inteligentne urządzenia, które autonomicznie poruszają się po pomieszczeniach, zbierając kurz i brud, zdobywają coraz większą popularność. Dlaczego roboty sprzątające zyskują uznanie wśród użytkowników? Przede wszystkim oferują nieocenioną wygodę. Dzięki zaawansowanym sensorom i technologii nawigacyjnej, potrafią same odczytywać układ pomieszczenia i dostosowywać trasę sprzątania. Wystarczy go włączyć, a on załatwi resztę samodzielnie. W porównaniu z tradycyjnymi odkurzaczami roboty sprzątające są często bardziej skuteczne. Dzięki funkcji skanowania pomieszczenia i kamerom mogą dokładnie identyfikować obszary wymagające sprzątania. To pozwala im skutecznie eliminować kurz i zabrudzenia z każdego zakamarka. Współczesne roboty sprzątające oferują szereg funkcji dostosowanych do indywidualnych preferencji użytkowników.

Warto zainteresować się poniższym modelem w bardzo przystępnej cenie i z fantastycznymi funkcjami, takimi jak: mopowanie, automatyczne opróżnianie czy sterowanie głosowe!

Urządzenia do sprzątania: roboty sprzątająceUrządzenia do sprzątania: roboty sprzątające fot. Ceneo

Urządzenia do sprzątania: odkurzacze pionowe

Odkurzacz pionowy ze względu na swoją budowę jest bardziej przyjazny dla alergików niż odkurzacz tradycyjny. Powinien być wyposażony w filtry HEPA  skutecznie zatrzymujące pyłki, roztocza i kurz. Przyda się także filtr węglowy oraz wodny. Dobrze sprawdzi się odkurzacz z funkcją mycia, gdyż w ten sposób dokładniej usuwa się alergeny. Powinien być wyposażony w końcówki, które umożliwią usunięcie zanieczyszczeń z każdego kąta oraz duży pojemnik na kurz, by rzadziej go opróżniać. Istotna jest także moc (najlepiej powyżej 300 W), by odkurzać szybko i skutecznie.

Podstawowe zalety odkurzaczy pionowych to lekkość i mobilność. Niewielkie rozmiary i waga sprawiają, że bez trudu mogą ich używać dzieci i osoby starsze. Odkurzacz akumulatorowy zajmuje mniej miejsca i zawsze może być pod ręką, świetnie sprawdzi się, gdy trzeba szybko zebrać np. rozsypany cukier. Odkurzacze na baterie z reguły nie mają worków, tylko specjalny zbiornik na śmieci, dzięki czemu są ekologiczne i ekonomiczne. Minusem tego sprzętu jest na ogół mniejsza moc ssania i ograniczony pojemnością akumulatora czas pracy. Są także odkurzacze pionowe przewodowe, które działają podobnie jak tradycyjne sieciowe i nie wymagają ładowania.

Bosch Unlimited 7 jest bezprzewodowy, poręczny i jednocześnie skuteczny jak tradycyjny odkurzacz. Zapewnia sprzątanie bez wysiłku dzięki wygodnym funkcjom takim jak zginana rura i samostojąca konstrukcja elektroszczotki. Akumulatory odkurzacza Unlimited pasują również do elektronarzędzi akumulatorowych do majsterkowania oraz ogrodowych marki Bosch.

Odkurzacze pionoweOdkurzacze pionowe fot. Ceneo

Urządzenia do sprzątania: roboty do mycia okien

Mycie okien to zadanie, które wielu z nas spędza sen z powiek. Jednak nie ma jak od niego uciec, szczególnie w miastach, gdzie okna brudzą się zdecydowanie szybciej. Na szczęście na rynku dostępne są bardzo pomocne sprzęty. Robot czyszczący szyby Hobot 2S całkowicie wyręczy cię z tego obowiązku!  Podczas sprzątania nie pozostawi smug na szybach. Jest zaprojektowany w tak doskonały sposób, że świetnie poradzi sobie na szybach o wszelkiego rodzaju konstrukcji czy grubości. Pracuje równie efektywnie zarówno na szkle cienkim, warstwowym czy laminowanym.

Roboty do mycia okienRoboty do mycia okien fot. Ceneo

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.