Te oryginalne lampy w kształcie zwierząt podbijają wnętrza i ogrody!

Lampy inspirowane światem natury to nie tylko świetlne punkty, ale również wyrazisty element dekoracyjny. Sprawdź propozycje oryginalnego oświetlenia do wnętrz i do ogrodu!

Lampy solarne w kształcie zwierząt

Lampa solarna to bardzo praktyczny i niedrogi sposób oświetlenia przestrzeni na balkonie, tarasie i w ogrodzie. Lampy ogrodowe solarne są w stanie urozmaicić wygląd ogrodu. Za pomocą stylowych lamp można na przykład oznaczać ścieżkę lub inne ważne miejsca. Dostępne są na rynku lampy w bardzo zróżnicowanej stylistyce, co również ułatwia dopasowanie ich do własnych potrzeb.

Czym wyróżniają się te poniższe lampy spośród innych? To przede wszystkim ich unikalny design. Niezależnie czy jest to lampa w kształcie sowy, żółwia czy flaminga spacerującego po trawniku, każda z nich przyciąga uwagę swoją niebanalnością. Oryginalne kształty oraz dbałość o detale sprawiają, że stanowią one wspaniałą dekorację przestrzeni zewnątrznej.

Lampy solarne w kształcie zwierzątLampy solarne w kształcie zwierząt fot. Elampy

Oryginalne lampy do ogrodu

Chcesz nadać aranżacjom ogrodowym i tarasowym niepowtarzalnego charakteru? Idealnym rozwiązaniem dla będą ciekawe lampy solarne. Pięknie dekorują przydomową przestrzeń, gwarantując nastrojowe oświetlenie po zapadnięciu zmroku. Modele te zostały wyposażone w energooszczędne ogniwa fotowoltaiczne, dzięki temu nie wymagają podłączenia do sieci elektrycznej. Lampa LED solarna z czujnikiem ruchu i zmierzchu nie wymaga ręcznego uruchamiania. Standardowo zapala się ona tylko w nocy wówczas, gdy wykryje wokół siebie ruch.

Oświetlenie ogrodowe solarne może mieć rozmaite formy. Warto zestawić ze sobą kilka sztuk tych produktów, umieszczając je wzdłuż alejki lub ścieżki ogrodowej. Lampki kule zapewnią nastrojowe podświetlenie podjazdu albo stylową dekorację kwiatowych rabat. 

Oryginalne lampy ogrodoweOryginalne lampy ogrodowe fot. Elampy

Oryginalne lampy do wnętrz

Rozjaśnij wnętrza swojego domu uroczymi, ręcznie robionymi lampami przedstawiającymi zwierzęta. Te modele z pewnością przyciągną wzrok. Klosze poniższych lamp wykonane są ze szkła oraz ręcznie montowane przy użyciu metody opracowanej przez Louisa Comforta Tiffany’ego. To sprawia, że mają  wyjątkowy charakter. Lampy w stylu Tiffany, nawiązujące do stylu art deco  doskonale wpiszą się we współczesne, dodając im niepowtarzalnego uroku. To nietuzinkowe oświetlenie będzie stanowić zarówno funkcjonalny element wnętrza, jak i przepiękną dekorację.

Oryginalne lampy do wnętrzOryginalne lampy do wnętrz fot. Elampy

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.