Ogród jak z katalogów! Designerskie wyposażenie przestrzeni zewnętrznej

Coraz częściej ogrody nie są jedynie miejscem upraw roślin czy zwykłym przydomowym ogródkiem, ale stanowią reprezentacyjne miejsca zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Oto wyposażenie, które sprawi, że przestrzeń zewnętrzna stanie się naprawdę niepowtarzalna.

Designerskie wyposażenie ogrodów: meble wypoczynkowe

Wybór mebli ogrodowych ma ogromny wpływ na wygląd ogrodu. W pięknie zaprojektowanych  przestrzeniach coraz częściej można spotkać minimalistyczne, nowoczesne meble wykonane z trwałych materiałów, takich jak aluminium czy drewno egzotyczne. Meble te nie tylko są wygodne, ale także stanowią wspaniałą dekorację ogrodu.

Miłośnicy pięknie zaaranżowanych przestrzeni zewnętrznych powinni poznać markę Bizzotto. To włoska marka, która od 60 lat specjalizuje się w projektowaniu mebli do domu i ogrodu. Wyjątkowe kolekcje mebli inspirowane są oryginalnym włoskim designem i stylem.Wedle projektantów – przestrzeń ogrodowa jest częścią domu i zasługuje na równie piękne i stylowe wyposażenie.

Oto przykłady stylowych mebli ogrodowych. Tak wyposażona przestrzeń sprawi, że nasz ogród będzie się prezentował niczym z okładki czasopisma wnętrzarskiego!

Designerskie meble wypoczynkoweDesignerskie meble wypoczynkowe fot. Design Town

Stylowa leżanka projektu włoskiej marki Bizzotto - idealnie dopełnieni nowoczesną aranżację ogrodu, tarasu lub większego balkonu. Takie ogrodowe łóżko zapewni chwile błogiego relaksu wśród natury. 

Designerskie meble ogrodoweDesignerskie meble ogrodowe fot. Design Town

Designerskie wyposażenie ogrodów: fotele ogrodowe

Designerskie fotele ogrodowe stanowią nie tylko praktyczny element wyposażenia ogrodu, ale także jego ozdobę i wyrazisty akcent stylistyczny. Ważne, by były wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak aluminium czy technorattan, zapewniają nie tylko komfort, ale także to, że wytrzymają przez wiele sezonów. Zróżnicowane kształty, kolory i wzory pozwalają dopasować fotele do różnych przestrzeni zewnętrznych.

Idealny fotel do ogrodu powinien charakteryzować się wytrzymałą konstrukcją i pięknym designem!

Designerskie fotele ogrodoweDesignerskie fotele ogrodowe fot. Design Town

Designerskie wyposażenie ogrodów: akcesoria 

Palenisko wprowadzi magiczną atmosferę do każdego ogrodu, rozświetlając najbliższe otoczenie za pomocą naturalnego ognia. Palenisko umożliwi ci spędzanie czasu na świeżym powietrzu, podczas chłodnych wieczorów. Poniższy model, poza funkcją użytkową, wygląda niczym nowoczesna rzeźba!  Idealnie wpisze się w przestrzeń wypełnioną kwiatami i krzewami, będąc ciekawą ozdobą ogrodu. Czarna stal i minimalistyczny design bez wątpienia podkreślą estetykę tarasu czy ogrodu. Drewniana skrzynia ogrodowa pozwoli zachować porządek, a także stanie się stylowym dopełnieniem aranżacji przestrzeni outdoorowej. Natomiast stylowy parasol osłoni przed nadmiernym słońcem świetnie dopełni ogrodową aranżację wypoczynkową. 

Akcesoria ogrodoweAkcesoria ogrodowe fot. Design Town

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.