Zaplanuj ślub po swojemu - piękne kolekcje papeterii, dekoracji i akcesoriów ślubnych

Dzień ślubu i wesela to niezwykle wyjątkowe wydarzenie. Chcemy zadbać o każdy szczegół - dekoracje, papeteria i akcesoria. Pozwól, aby Empik Cię wyręczył!

Zaplanuj ślub po swojemu: plakat ślubny

Dzień ślubu uwieńczony hucznym weselem to wydarzenie, które na długo pozostaje w pamięci nie tylko państwa młodych, ale także zaproszonych gości. Warto więc zadbać o każdy najmniejszy szczegół uroczystości. Niezwykle ważnym elementem wesela są plakaty ślubne, które mogą mieć wiele różnych zastosowań. Spersonalizowany plakat może zostać między innymi wykorzystany jako tablica powitalna, która ozdobi wejście do sali. Można umieścić na nim dowolne hasło zapraszające do wspólnej zabawy, takie jak: "Witamy Was na naszym weselu!", "Bawcie się dobrze!", "Cieszymy się, że jesteście z nami!". Taki akcent na pewno od razu wprowadzi miłą atmosferę i sprawi, że wszyscy poczują się mile widziani.

plakatplakat fot. empikfoto

Zaplanuj ślub po swojemu: podarunki dla gości

Drobne detale takie, jak papeteria ślubna, do której zalicza się winietki, menu weselne, tablica powitalna, czy numery stołów wydają się mało istotnymi dodatkami. Nic bardziej mylnego. Tego typu dekoracje dopełniają wystrój sali i oddziałują na emocje. Tak naprawdę wszystkie elementy papeterii oraz upominki dla gości są ukłonem właśnie w ich stronę. Widząc ustawioną na stole estetycznie przygotowaną karteczkę ze swoim imieniem i nazwiskiem lub specjalnie przyszykowany uroczy prezent w postaci słodkości, gość czuje, że jego obecność na weselu została doceniona. Po przyjęciu zaś, zostanie nie tylko z pięknymi wspomnieniami, ale i z miłą pamiątką.

upominkiupominki fot. empikfoto

Zaplanuj ślub po swojemu: podarunki dla gości

Staranne wykończenie, dbałość o detale oraz subtelny wzór sprawiają, że magnesy od Empik Foto będą pięknym podarunkiem dla gości. Staną się one pamiątką ślubną, którą każdy gość może zabrać ze sobą jako przypomnienie tego pięknego dnia - mogą być używane jako ozdoba na lodówce, tablicy lub innym metalowym podłożu. Unikalne wzory będą idealnym uzupełnieniem tematyki ślubu oraz wesela. Możecie wykorzystać Wasze zdjęcie lub zdecydować się na bardziej minimalistyczną wersję z imionami lub inicjałami oraz datą ślubu. Stwórzcie subtelną i piękną pamiątkę, którą każdy będzie mógł zabrać do swojego domu!

magnesymagnesy fot. empikfoto

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.