Nowoczesne kinkiety o fantazyjnych kształtach. Te modele wywołają we wnętrzu efekt WOW !

Oświetlenie odgrywa kluczową rolę w kreowaniu atmosfery w każdym wnętrzu. Nowoczesne kinkiety o fantazyjnych kształtach to doskonały sposób, by nadać przestrzeni wyjątkowy, artystyczny wydźwięk.

Jaki kinkiet wybrać do nowoczesnego wnętrza? 

Nowoczesne kinkiety coraz częściej odchodzą od tradycyjnych form, projektanci wprowadzają fantazyjne kształty, które przyciągają wzrok i stają się centralnym punktem dekoracyjnym. Możemy spotkać modele inspirowane naturą, takie jak kinkiety w kształcie liści, kwiatów czy zwierząt, które wprowadzają do wnętrza elementy natury. Z kolei geometryczne formy, takie jak sześciany, spirale czy abstrakcyjne figury, nadają pomieszczeniom nowoczesny, futurystyczny wygląd. Jeśli więc nie boisz się awangardowych akcentów w domu, śmiało możesz zaszaleć z formą lampy ściennej. Spójrz na poniższe i zainspiruj się!

Nowoczesne kinkietyNowoczesne kinkiety fot. Iluminar

Nowoczesne lampy ścienne, które dadzą efekt WOW

Czasy, w których oświetlenie pełniło głównie funkcje użytkowe, dawno minęły. Nowoczesne lampy ścienne to już nie tylko źródła światła, ale i cieszące oko dekoracje. W sklepie Iluminar znajdziesz prawdziwe designerskie perełki. Dużą popularnością cieszą się kinkiety w kształcie ptaków. Taka wyjątkowa lampa nie umknie uwadze żadnego z twoich gości. Jeśli chcesz wprowadzić do swojego wnętrza trochę luksusu i blasku, postaw na kinkiety kryształowe – tworzą przepiękną grę świateł, która kreuje w pomieszczeniu niezwykły klimat. Mamy też szeroki wybór nowoczesnych lamp ściennych w eleganckim kolorze czarnym – z pewnością znajdziesz wśród nich wariant do wystroju industrialnego, nowoczesnego i klasycznego.

Nowoczesne kinkietyNowoczesne kinkiety fot. Iluminar

Kinkiety do każdego pomieszczenia

Lampy ścienne pasują do każdego wnętrza. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się umieścić je w pokoju, łazience, czy korytarzu, będą świetnym dodatkiem dekoracyjnym. Zazwyczaj kinkiety są uzupełnieniem oświetlenia, którego głównym źródłem jest żyrandol lub inna lampa wisząca. Obecnie ogromną popularnością cieszą się lampy ścienne LED. Są zaprojektowane tak, by w racjonalny sposób korzystać z energii elektrycznej. Bogata oferta kinkietów  o różnych kształtach i barwach, dostępnych w sklepie Iluminar, pozwoli ci perfekcyjnie dopasować oświetlenie do preferencji oraz stylu, w jakim urządzone są twoje cztery kąty. 

Nowoczesne kinkietyNowoczesne kinkiety fot. Iluminar

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.