Biesiadowanie w ogródku, czyli kociołki do gotowania na świeżym powietrzu. HIT na lato i nie tylko

Idealny na rodzinne uroczystości oraz imprezy z przyjaciółmi, nieodłączny element każdego biwaku i spotkań przy ognisku. Poznaj możliwości kociołków do gotowania na świeżym powietrzu!

Biesiadowanie w ogródku

Kociołek idealnie sprawdzi się podczas różnego rodzaju biesiad na świeżym powietrzu. Będzie atrakcją, która zachwyci Twoich bliskich i znajomych, a każdemu spotkaniu doda oryginalnego charakteru. Z łatwością przygotujesz w nim wiele pysznych potraw! W sklepie internetowym Media Expert znaleźliśmy solidne i oryginalne modele, takie jak kociołek afrykański Browin Safari 330510. Wyposażony jest w trzy stabilne nóżki, umożliwiające bezpieczne ustawienie go na palenisku lub nad ogniskiem. Wystarczy założyć metalową rączkę, by wygodnie przenieść i zdjąć kociołek z ognia, a w razie potrzeby także zawiesić go w dogodnym miejscu. Solidnie wykonany, pozwoli cieszyć się gorącymi przysmakami przez długie lata.

kociołekkociołek fot. shutterstock

Kociołki do gotowania na świeżym powietrzu

Kociołek to bardzo popularny sposób na szykowanie potraw gotowanych na ognisku latem, ale nie tylko. W przydomowym ogródku można z niego korzystać nawet cały rok! Żeliwny, myśliwski garnek i gotowanie pysznych potraw na ognisku w rodzinnej atmosferze, to idealny sposób na spędzenie wspaniałego czasu. Kociołek myśliwski ACTIVA to kolejny produkt warty polecenia. Dzięki niemu stworzysz fantastyczne danie jednogarnkowe! Wyposażony jest w zakręcaną pokrywę, która pozwala na spokojne gotowanie się potrawy. Warto zwrócić również uwagę na maszynowy odlew żeliwny, z którego jest wykonany - zapewnia to idealne warunki gotowania.

kociołekkociołek fot. shutterstock

HIT na lato i nie tylko 

To również świetna alternatywa dla zwykłego grilla węglowego. Gotowane w kociołku potrawy z pewnością dostarczą Ci niesamowitych smakowych doznań. Możesz w nim przyrządzić co tylko zechcesz - zupę, gulasz, warzywa, mięso - a zachwycą one podniebienia nawet wymagających gości. Doskonałym wyborem będzie również model ACTIVA 11275. Odpowiednia wysokość kociołka - 93 cm i szerokość: 49 cm, dają Ci pełne pole do popisu na tle kulinarnym. Dodatkowo - nóżki, w które jest wyposażony, gwarantują pełną stabilność podczas gotowania, a wyciągany popielnik pomaga go łatwo oczyścić przed następną ucztą.

kociołekkociołek fot. shutterstock

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.