Gry dla dzieci i dorosłych na świeżym powietrzu. Jedna z nich robi furorę na Instagramie!

Piękna, słoneczna pogoda zachęca, aby spędzać cały dzień na świeżym powietrzu. Świetnym sposobem aktywnego spędzania czasu w gronie bliskich są wszelkiego rodzaju gry. Na stronie Decathlon znaleźliśmy ciekawe propozycje - wśród nich są kultowe gry, a także ich unowocześnione wersje. To budżetowe wersje, a prędko się nie znudzą!

Speedball to HIT na Instagramie!

Ta szybsza odmiana tenisa zrobiła niemałe zamieszanie na Instagramie. Powód? Jest przenośna, genialna do doskonalenia umiejętności tenisowych, a nie kosztuje dużo. Sprawdzi się jako zabawa dla dorosłych, jak i najmłodszych.

Gry rakietkowe

Czy gry rakietkowe kiedyś się nudzą? Niemożliwe! Zawsze wywołują wiele emocji i uśmiechu, a w grze może uczestniczyć każdy – bez względu na wiek! Wśród najpopularniejszych gier rakietkowych na świeżym powietrzu można wymienić badmintona, tenisa oraz wszelkie odmiany tych dwóch sportów. W asortymencie Decathlon znajdziemy m.in. zestaw do tenisa plażowego z rozkładaną siatką w komplecie, albo zestaw do crossmintona. Często nazywany jest również speed badmintonem, ponieważ dynamika gry jest większa. W tej sportowej grze nie ma siatki – jedynie dwie paletki, lotka, a pole kortu ustalacie sami!

Gry rakietkoweGry rakietkowe Decathlon

Gry celnościowe

Gry z kategorii celnościowych spodobały nam się najbardziej! Niektóre z nich będą dobrze kojarzyć nawet nasi rodzice i dziadkowe, ale z pewnością najmłodszych członków rodziny też zaintrygują! Mamy tu bule, latającą obręcz, nietypowe, drewniane kręgle, zestaw krążków bretońskich, grę w Cornhole (grę znaną powszechnie jako rzuty woreczkami, chętnie organizowaną na rozmaitych festynach) oraz strategiczną grę KUBB, która uznawana jest za tradycyjną grę skandynawską. Wszystkie zestawy gier są w komplecie z torbą, dzięki czemu można je zabrać ze sobą praktycznie wszędzie! Jeśli nie lubisz się nudzić, to te gry będą strzałem w dziesiątkę.

Gry celnościoweGry celnościowe Decathlon

Gry z piłką

W zestawieniu zabaw na świeżym powietrzu nie mogło zabraknąć klasycznych gier z piłką. Koszykówka, waterpolo, siatkówka klasyczna, a może plażowa? Ty decydujesz! Przenośne zestawy to naprawdę świetne rozwiązanie, gdyż miejsce gry ogranicza jedynie Twoja wyobraźnia. Według nas czymś genialnym jest ta nietypowa odmiana siatkówki plażowej. Gra opiera się na zręcznych podaniach, a optymalne wrażenia z zabawy zapewnia rywalizacja 2 vs 2. To najlepszy kompromis między zabawą, relaksem i sportem z rodziną lub przyjaciółmi!

Gry na świeżym powietrzu z piłkąGry na świeżym powietrzu z piłką Decathlon

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.