Inteligentny zamek tedee - zamień swój smartfon w klucz do drzwi

Najnowsza rewolucja wśród zamków do drzwi! Jesli cenisz sobie najwyższy poziom komfortu, bezpieczeństwa i funkcjonalności, to sprawdź koniecznie zamek tedee od producenta Gerda.

Inteligentny zamek tedee – zamień swój smartfon w klucz do drzwi

Jeśli poszukujesz sposobu na skuteczne zabezpieczenie domu, mieszkania lub obiektów firmowych, z rozwiązaniem przychodzi zamek tedee, zaprojektowany przez renomowanego producenta Gerda. Firma nie ma sobie równych, stawia wyłącznie na innowacyjne technologie i nowoczesne rozwiązania. Zamek tedee to element rewolucyjnego systemu, który pozwala na otwieranie i zamykanie drzwi za pomocą dedykowanej aplikacji na smartfon lub tablet z systemem iOS bądź Android. Rozwiązanie to cieszy się doskonałą opinią wśród klientów, którzy stawiają na wysoką jakość premium oraz najwyższy poziom komfortu. Poza wygodą i niezawodnością, zapewnia on bezpieczeństwo, działając na podstawie łączności bezprzewodowej Bluetooth lub Wi-Fi. Ich zastosowanie umożliwia przekazanie wirtualnych kluczy, dzięki którym obsługa drzwi jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Inteligentny zamek tedee – zamień swój smartfon w klucz do drzwi

Wśród najważniejszych atutów inteligentnego zamka tedee można wymienić między innymi komfort życia codziennego związany z otwieraniem i zamykaniem drzwi, które są obsługiwane zdalnie. Niepodważalną zaletą jest również jego wydajność - akumulator zapewnia nawet 6 miesięcy płynnej i bezawaryjnej pracy na jednym ładowaniu, a pełne ładowanie zajmuje jedynie kilka godzin. Nowoczesny i elegancki wygląd to kolejny atut prezentowanych modeli, dzięki czemu pasują one do każdego wnętrza i znakomicie uzupełniają drzwi. Co najważniejsze, użytkownicy mają zapewnione pełne bezpieczeństwo, gdyż inżynierowie marki zadbali w szczególności o tę kwestię. Opatentowana konstrukcja oraz szyfrowanie danych, uznane są za najbezpieczniejsze ze wszystkich dostępnych na rynku.

Inteligentny zamek tedee – zamień swój smartfon w klucz do drzwi

Zamki tedee można dostosować do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i wymagań, nawet tych bardzo wygórowanych. Prezentowane modele różnią się kolorem, dzięki czemu można dopasować je do odcienia i materiału drzwi, aby wspólnie ze skrzydłem tworzyły spójny i harmonijny duet. Modele te wyróżniają się stylowym designem. W ofercie dostępne są jaśniejsze – srebrne, a także ciemniejsze – grafitowe warianty. Zamek tedee ma kompaktowe wymiary, dzięki czemu prezentuje się bardzo elegancko.

tedeetedee fot. gerda

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.