Przenośny grill węglowy to HIT! Działa jak tradycyjny, a zabierzesz go ze sobą wszędzie

Grillowanie czas start! Poznaj przenośny i designerski grill na węgiel drzewny lub brykiet bez dymu. Można go używać nie tylko w plenerze, ale również w pomieszczeniach zamkniętych. Dzięki jego niewielkim rozmiarom możesz grillować gdzie tylko zechcesz!

Oto hitowy przenośny grill węglowy!

Grillowanie bez dymu? Jak najbardziej! Oto rewolucyjny grill na węgiel drzewny lub brykiet bez dymu. Ten kompaktowych rozmiarów sprzęt o średnicy 35 cm zabierzesz ze sobą wszędzie. Jeżeli pogoda nie dostosuje się do twoich planów, możesz urządzić grilla w jadalni. Sprawdź i się przekonaj! W parze z funkcjonalnością idzie styl i elegancja, a dbałość o detale sprawia, że musisz go mieć!

Grille przenośneGrille przenośne fot. Media Expert

LotusGrill - innowacyjny grill węglowy 

LotusGrill to wielofunkcyjne urządzenie do smażenia, pieczenia lub grillowania bez dymu, które można używać w zamkniętych miejscach. Potrawy przyrządzane na grillu mają wyjątkowy i niepowtarzalny smak, a dodatkowo mięso z grilla to nawet 30% mniej tłuszczu niż mięso przygotowywane tradycyjnie.

Wszystko, co dzieje się podczas grillowania możliwe jest dzięki innowacyjnej budowie urządzenia. Palenisko jest w nim całkowicie odizolowane od tłuszczu kapiącego z przygotowywanych potraw, dzięki czemu całkowicie wyeliminowane jest również dymienie. Wytapiany tłuszcz nie ma styczności z zamkniętym w pojemniku węglem, co zapobiega wytwarzaniu szkodliwych substancji. Z tym grillem będziesz mógł całkowicie wyeliminować szkodliwe związki i poznać nową jakość ekologicznego grillowania: w zgodzie z naturą, bez dymu, bez ryzyka pożaru, a przede wszystkim wszędzie i zawsze, kiedy tylko będziesz tego chciał.

To nie koniec świetnych funkcji, w jakie wyposażony jest grill. Można go rozłożyć na części, co w znacznym stopniu ułatwia czyszczenie i konserwację, a ruszt oraz miskę wewnętrzną można myć w zmywarce!

Grille przenośneGrille przenośne fot. Media Expert

Przenośny grill węglowy w wersji XL

Chcesz wydobyć z grillowania jeszcze więcej? Jest też wersja przenośnego grilla XL - da ci on jeszcze więcej pysznego jedzenia! Dzięki temu wyjątkowemu grillowi będziesz mógł cieszyć się smakiem wyśmienitego barbecue nie tylko podczas rodzinnych wyjazdów czy spotkań z przyjaciółmi na łonie natury, ale też na balkonie, tarasie czy w zaciszu własnej kuchni, bez obaw przed ryzykiem pożaru i wymówkami sąsiadów z powodu przeszkadzającego im dymu. 

Grille przenośne XLGrille przenośne XL fot. Media Expert

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.