Praktyczne przechowywanie na balkonie i tarasie - skrzynie ogrodowe to świetne rozwiązanie!

Nie pozwól, by na twoim balkonie czy tarasie panował bałagan. Chcemy odpoczywać i relaskować się w uporządkowanej przestrzeni - niech pomogą ci w tym praktyczne skrzynie ogrodowe.

Praktyczne skrzynie ogrodowe: sosnowe

W każdym ogrodzie czy na balkonie jest mnóstwo bardzo ważnych przedmiotów, które trzeba gdzieś przechowywać. Niestety, nie wszystkie sposoby są trwałe czy estetyczne. Dlatego postanowiliśmy znaleźć mebel do przechowywania, który będzie nie tylko praktyczny, solidny, ale także piękny. Takie właśnie są skrzynie Alva marki Elior – nasz sposób na uporządkowane i stylowe wnętrze. Wykonana z naturalnego drewna sosnowego, które jest sprężyste i niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne. Listewki skrzynki zabezpieczone są naturalnym impregnatem, który chroni przed zarysowaniem oraz przetarciem. Geometryczna forma, praktyczne uchwyty ułatwiające przenoszenie oraz wygodne tapicerowane siedzisko umocowane na solidnych zawiasach tworzą praktyczny i stylowy mebel, który sprawdzi się wszędzie.

skrzynieskrzynie fot. edinos

Praktyczne skrzynie ogrodowe: rattan

Do pełni odpoczynku, każdy z nas potrzebuje uporządkowanej przestrzeni wokół siebie. Kolejnym produktem, który pomoże Ci utrzymać porządek na tarasie czy balkonie jest pojemnik ogrodowy Milono marki Elior. Sprawdzi się idealnie, kiedy zechcesz się zrelaksować bez zbędnego chaosu i bałaganu! Bez problemu pomieścisz w nim wszelkiego rodzaju koce, poduszki, zabawki oraz inne gadżety umilające odpoczynek. Design skrzyni, inspirowany nadmorskimi kurortami, przywołuje prawdziwie letnie klimaty - spełni zatem funkcję nie tylko praktyczną, ale również dekoracyjną.

skrzynieskrzynie fot. edinos

Praktyczne skrzynie do domowego użytku

Skrzynie do przechowywania są równie praktyczne w ogrodzie, jak i w domu. Wybierając model do pomieszczenia, nie musisz martwić się o trudne warunki atmosferyczne, więc wybór jest jeszcze większy. Wśród produktów dostępnych na Edinos.pl naszą uwagę przykuła, stylizowana na starodawną, skrzynia Komero. Będzie nie tylko praktycznym rozwiązaniem na przechowywanie, ale również pięknym elementem dekoracyjnym każdego pomieszczenia, w którym ją ustawisz. Dzięki wygodnemu zamknięciu na zatrzask, będziesz mogła szybko i łatwo schować przedmioty, a dzięki uchwytom bocznym, przeniesiesz ją z łatwością w dowolne miejsce. Jej design doda uroku każdemu pomieszczeniu i sprawi, że poczujesz się jak w bajce.

skrzyniaskrzynia fot. edinos

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.