Dodatek obowiązkowy w każdej sypialni - praktyczne szafki nocne

Szafki nocne to obowiązkowy dodatek w każdej sypialni. Nie tylko pięknie się preztują, ale są również niezwykle praktyczne! Zainspiruj się naszymi propozycjami.

Praktyczne szafki nocne  

Szafka nocna powinna być solidnie wykonana, aby służyć nam na długie lata, ale również dopełniać aranżację pokoju. Designerskie modele, które spełniają te wymagania, udało nam się znaleźć w ofercie sklepu internetowego Georgeazzar.pl. Pierwszy produkt, który przykuł naszą uwagę to szafka nocna MILKA. Mebel zadziwia swoją minimalistyczną formą, a jednocześnie pozostaje bardzo praktyczny. Dodatkowym atutem jest szuflada z systemem cichego domyku.

szafkiszafki fot. georgeazzar

Praktyczne szafki nocne

Równie ciekawym wyborem będzie model PAPAYE. To ekskluzywna, loftowa szafka nocna z szufladą. System otwierania wykorzystuje najlepsze prowadnice typu PUSH TO OPEN, dzięki którym szufladę otwiera się i zamyka jednym kliknięciem! Jej design to kwintesencja nowoczesnej elegancji. Ukoronowanie przestrzennego, lekkiego wizualnie i stabilnego metalowego stelaża stanowi pojemna szuflada z blatem, który zapewnia jeszcze więcej miejsca do przechowywania przedmiotów. Zacięte pod kątem 45° boki szuflady wspaniale podkreślają efekt wgłębienia. Każdy egzemplarz tego modelu tworzony jest ręcznie z prawdziwą rzemieślniczą pasją.

szafkiszafki fot. georgeazzar

Praktyczne szafki nocne

Kolejnym wartym polecenia produktem, jest szafka nocna MALO - ekskluzywny, loftowy model z drewnianą szufladą, wyposażony w obniżony blat. Innowacyjna konstrukcja zapewnia komfortowe, bezpieczne i dyskretne przechowywanie na meblu przydatnych przedmiotów. Dzięki podwyższonym brzegom szuflady – zaciętym pod kątem 45° i dającym realny efekt wgłębienia – nie trzeba obawiać się o to, że coś przypadkiem zsunie się na podłogę. Poza bezpieczeństwem przechowywania, wgłębiony blat szuflady nadaje też meblowi niesamowity charakter. Szuflada jest wsparta na lekkiej wizualnie, ale bardzo stabilnej konstrukcji z metalu, która podkreśla minimalistyczny, nowoczesny design mebla.

szafkaszafka fot. georgeazzar

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.