Wszystko dla roślin - zadbaj o nie w najlepszy sposób

Dbanie o rośliny wcale nie musi być trudne! Z tymi pięknymi i praktycznymi akcesoriami, będzie to czysta przyjemność!

Wszystko dla roślin: nawadniacz do podlewania

Samonawadniający nawilżacz glebowy do podlewania roślin w kształcie uroczych ptaszków okaże się szczególnie pomocny w okresie urlopowym, jak również podczas nieoczekiwanych wyjazdów. Jest wyjątkowo prosty w obsłudze i nie wymaga użycia prądu – wnętrze ptaszków należy wypełnić wodą, a następnie wbić doprowadzającą wodę rurkę w glebę rośliny doniczkowej. Woda będzie wówczas dozowana stopniowo przez około 2 tygodnie. Po tym czasie czynność należy powtórzyć. Wykonany z dmuchanego szkła nawadniacz, poprzez swój uroczy kształt ptaszków, świetnie sprawdzi się jako oryginalny element dekoracyjny.

nawadniacznawadniacz fot. edaxo

Wszystko dla roślin: rozpylacz szklany w stylu vintage

Jeśli cenisz sobie jakość, to na pewno nie przejdziesz obojętnie obok pięknego rozpylacza w stylu vintage od francuskiej marki 5five Simple Smart. Urządzenie posiada wygodną rączkę, zaś u góry ma pompkę, która pompuje wodę do rozpylacza, wytwarzającego delikatną mgiełkę. To doskonały sposób na nawodnienie nadziemnej części rośliny. Spory pojemnik, ułatwi Ci pracę na tarasie i werandzie, bez konieczności ciągłego biegania, w celu dolania wody. Ergonomiczny kształt zapewni zaś precyzję podczas pielęgnacji ogrodu. Rozpylacz będzie również znakomity jako dozownik do perfum dla wnętrz. Aby uzyskać cudowny zapach w domu, możesz zmieszać kilka kropel ulubionego olejku eterycznego z wodą i spryskać pomieszczenie. W ten łatwy sposób odświeżysz powietrze w mieszkaniu.

rozpylaczrozpylacz fot. edaxo

Wszystko dla roślin: samonawadniająca doniczka 

Doniczka wyposażona w system samonawadniający to prawdziwy bestseller! Umożliwia utrzymanie optymalnego poziomu wilgoci gleby, co sprawia, że rośliny będą zawsze zdrowe i zadbane. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa, jest trwała i odporna na warunki atmosferyczne, co sprawia, że doskonale sprawdzi się zarówno wewnątrz, jak i na tarasie czy balkonie. Jest niezwykle łatwa w obsłudze i utrzymaniu czystości, a dołączona instrukcja pozwoli Ci na szybkie i bezproblemowe korzystanie z jej właściwości.

podlewaniepodlewanie fot. shutterstock

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.