Przygotuj swój ogród, balkon i taras na nowy sezon. Tych elementów nie może tam zabraknąć!

Teraz jest znakomita okazja, by przygotować swój ogród, balkon czy taras na sezon wiosenno-letni. Sprawdź, jakich elementów nie może zabraknąć w przestrzeni zewnętrznej, aby odpoczynek był naprawdę udany.

Przygotuj swój ogród, balkon i taras na nowy sezon: leżaki i siedziska 

Wygodne meble do siedzenia obowiązkowo muszą znaleźć się w przestrzeni zewnętrznej. Dmuchane siedziska sprawdzą się idealnie. Są lekkie, poręczne i wygodne. Możesz je bez problemu przestawiać w dowolne miejsca. Nasz typ to dmuchane fotele w botaniczne wzory, świetnie odnajdą się na tle ogrodowej zieleni, sprawdzą się także na balkonie. Składane leżaki z drewna bambusowego to kolejna opcja warta uwagi. Te siedziska prezentują się naprawdę stylowo. 

Leżaki i siedziska
Leżaki i siedziska fot. Answear

Przygotuj swój ogród, balkon i taras na nowy sezon: meble i akcesoria

Jakich elementów nie może zabraknąć w przestrzeni zewnętrznej? Wygodne i trwałe meble ogrodowe to priorytet, aby móc w pełni zrelaksować się i wypocząć. Oprócz tradycyjnych siedzisk i stolików, w ogrodzie idealnie sprawdzą się hamaki. Oprócz tego przyda się także osłona przed nadmiernym słońcem lub przejściowym deszczem. Warto wyposażyć się w parasole ogrodowe czy żagle przeciwsłoneczne. Nie zapomnij także o praktycznych dodatkach takich jak np. donice ogrodowe. 

Wyposażenie ogrodowe
Wyposażenie ogrodowe fot. Answear

Przygotuj swój ogród, balkon i taras na nowy sezon: oświetlenie

Odpowiednio dobrane oświetlenie sprawi, że twój ogród, balkon czy taras będzie wyglądać magicznie. Możesz zdecydować się na modne girlandy, lampiony czy lampki LED. Dzięki nim stworzysz wyjątkowy nastrój po zmroku. Najnowsza technologia pozwoli stworzyć ci przytulną i klimatyczną przestrzeń zewnętrzną zachęcającą do wieczornych spotkań z biskimi, dbając jednocześnie oszczędność energii. W Answear znajdziesz duży wybór stylowych lamp ogrodowych w doskonałych cenach. Sprawdź nasze propozycje!

Oświetlenie
Oświetlenie fot. Answear